Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az minek a hibája lehet, hogy...

Az minek a hibája lehet, hogy 64bites Win8.1-en lefagy a képernyő kb 5másodpercre véletlenszerű időközönként? Azt írja, hogy a videókártya drivere áll le, de akkor mit csináljak vele? Nem béta verzió, és win8.1-el kompatibilis 64biteset szedtem le.

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Win 8.1 még eléggé gyerekcipőben jár, úgyhogy gyakorlatilag bármi okozhatja a problémát. Rengetegen panaszkodnak ilyen-olyan hibákra.

Kezdésnek írd le a konfigodat, hátha az segít elindulni.

2013. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
videókártya driver win8 kompatibilis? ha nem tudod, akkor szedd le a legújabbat és rakd fel a windows updateket...
2013. nov. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor írom az infókat:

Processzor: Intel Dual Core valami.. a lényeg, hogy 2magos és 3100on pörögnek maximum

Ram: DDR2-es 1088-as, 4GB

Videókártya: AMD Radeon HD 7850

Ezekből a videókártya ér valamit, tudom. De hamarosan gépet akarok újítani.

De 32bitesen semmi gond nem volt vele. Direkt a hozzávaló szoftvert töltöttem le, szóval azzal nem kellene, hogy gond legyen.

2013. nov. 15. 02:09
 4/4 A kérdező kommentje:
A videókártya driverrel szenvedtem a legtöbbet. Az AMD-nek van ilyen felismerő programja, amivel letöltené a rávaló drivert, de nem működik, így nekem kellett megkeresni. Amúgy észrevétel: mikor kiírtam a kérdést, akkor előtte kb percenként volt ilyen lefagyásos villanás és utána restartoltam a gépet, és most nincs semmi gond. Minden tökéletesen fut. Érdekes egy dolog ez. Holnap szerintem azért újrateszem a drivert, hátha segít.
2013. nov. 15. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!