Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha feketén tellepitenék újra gépeket? és nagy rá az esély hogy fel dobnak a navnak Megéri csinálni feketén?

Figyelt kérdés

Csinálnám ezt a gép újjá telepitést viszont ennek meg van a kockázata pl hogy feldobnak a navnak ?Lenne forgalmam viszont a városban lévő számítógép üzletek meg látják akkor

ezt akkor fel dobnak a nav-nak ?



2013. nov. 15. 17:36
 1/5 soccerway ***** válasza:
nem dobnak, a kis pc boltok is csinálnak ilyet.
2013. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:
100%

A "Bűnözésnek" megvannak a hátrányai. Nem valószinü, hogy foglalkoznak veled, bár mindig vannak rosszakarók, konkurensek.Lesznek irigyeid, mivel engedélyek kiváltása, adófizetés...sokba kerül és aki legálisan teszi az is csak éppen csak megél (vagy még azt sem), annak szúrni fogja a szemét.Akik ilyet csinálnak azok ált. pc szervizek, akik csak kiegészítésként teszik, de nem ebből élnek és sokan vannak, háttérrel, referenciával,garanciával!!!A mai világban nem sokan vannak akik egy újratelepítést másra bíznák, nem egy agyműtét! Te döntöd el, hogy mennyire éri meg az illegális utat válaszd, szerintem nem. Amúgy meg az oprendszert is te vinnéd, ami szintén illegal?Mert akkor még hartagosod is lesz akiktől jóra ne számíts pénzért...

Csináld haveroknak és Házon belül...Ez az én véleményem, a döntés a tied!

2013. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy majd egy 13 évessel foglalkozik a nav, aki mások számítógépeivel kóklerkedik egy kis zsebpénzért...
2013. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi s válaszokat sokat segitettetek
2013. nov. 15. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs miért idegeskedj, ha értesz hozzá nyugodtan csináld
2013. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!