Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS RIVALS milyen lesz az...

NFS RIVALS milyen lesz az eddigiekhez képest, ill. úgy összességében?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, és azt kell hogy mondjam hogy szar. Az irányítás pocsék, a grafika szar, hangok még elmennek, és az a 20db autó is szar. Történet nincs. De legalább nincs pause a játékban, mert ha megnyitod a menüt, akkor is megy tovább a játék, közben mindenki leelőz stb. Nem tudsz kimenni enni a játék közben mert ez egy szar.
2013. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ez sem jött össze nekik...

Maradok Carbon-nál.. Ez volt az utolsó, ami még élvezhető.

Underground 3 nem lesz?

2013. nov. 16. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Idézek egy fórumról:

"...már az első 10-15 perc teljesen felidegesített. A kötelező tutorialt nem lehet átlépni, minden monológot végig kell hallgatni amit a csaj magyaráz, az egésszel az a baj, hogy minden ugyanúgy működik az elmúlt sok év óta, hogy aki játszott valamelyik előző résszel, az tudja mi merre hogyan.


De nem, itt mindent szájbarágósan el kell magyarázni, nem enged vezetni. Végre megcsináltam a versenyzői tutorialt, erre közli hogy most a rendőr tutorial jön. És mindent elmond még egyszer...


Végre vége, jól elköltöttem a Cayman-ra minden lóvét, had szóljon.

És akkor: minden verseny (amin én indultam eddig) végén vár a rendőr bácsi hogy jól elkapjon. A heat level 1 perc alatt felugrott 7-8-as szintre, mire azon kapom magam, hogy a mezei Porsche Cayman-t, Aston Martin One-77-ek, Gallardo-k, Viper-ek veszik körül, soroznak meg EMP-kel, minden sz*rral folyamatosan, helikopter, szögesszőnyeg, amit akarsz.

Esélyem se volt elmenekülni, mert hiába vettem Durability upgrade-t, az autóm élete másodpercek alatt lenullázodott, és a szegényes végsebességemmel nem érek semmit ilyen rendőrautók mellett.

A második-harmadik ilyen közben gondoltam magamban, aha körbenézek hol van garázs ahol megjavítom a verdát, van búvóhely, minden. Nyomok egy startot, kijön a térkép, nézelődök, erre elkapnak... -.-' Nem állította le a játékot közben, de ezt mondjuk a nő a tutorial közben nem mondta, pedig végig kellett seggelnem.

Szerk.: ha elkapnak a rendőrök veszted minden pénzedet amit összeszedtél addig, úgyhogy érthető miért számít ez ennyire.


Más. A map nem túl izgalmas, az autókínálat nem hozott lázba, gondoltam lesznek régebbi autók mint a hot pursuitban a porsche meg lambo packokban voltak. A Ferrarik sem pörgettek fel, ugyanis ilyen irányítás mellett valahogy teljesen mindegy mit vezetsz.

Lefogadom hogy ahogy az előző 1-2 részben, itt is hiába mész kimaxolt Bugatti Veyron SS-el (ha van) végsebesség felett már, egy Ford Crown Victoria vagy valami SUV rendőrautó be fog húzni eléd hogy megszopasson.


A versenyeket akkor is megnyered, ha tolatva mész, mert a játék hagyja neked, az irányítás nevetséges, elfelejthetnék már ezt a fék=drift mentalitást, az új HP-ban elment elsőre, de már szörnyű.

A sztori nevetséges, inkább ne erőltették volna, csak rakják be mint régebben, hogy nesze ennyi verseny, csináld meg, szintetlépsz, feloldasz dolgokat, kész.


A baj az, hogy minden hiba már az új Most Wantedban (vagy előtte is már) benne volt, csak itt a map rosszabb szerintem, és az autó felhozatal manapság, az előző részekhez és a konkurenciához mérten nevetséges. Engem nem zavar ha nincs sok autó de jól kidolgozott fizika vagy játékélmény van, de itt egyikről sincs szó sajnos.


Az egyetlen jó pont nálam, a testreszabás lehetőség, nem egy Forza vagy Undergound 2, de legalább van.

Ja és jók a zenék, bár ez ízlés kérdése.


Összességében nagyon csalódott vagyok, ez nekem az előző résznél is rosszabb, 1 óra játék után ki is nyomtam, most törlöm lefelé..."

2013. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!