Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Packard Bell notebookok...

A Packard Bell notebookok milyenek úgy összességében?

Figyelt kérdés
-minőség, megbízhatóság stb. terén? Érdemes lehet ilyen márkájú notit venni 100e körül?(munkára,tanulásra,netre)
2013. jan. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne!

Nekem 2 éve van, már 3. alkalommal ment tönkre. Elsőnek a rammal volt valami, kb 20mb-ot érzékelt, vagy valami ilyesmi , a 3 gb-ból, a második az a winchesterrel volt, a haramdik meg most van, nem jön be a monitorja, elvileg alaplapi probléma.. Én 120.000-ért vettem, meg garancia, +egér +táska így össz vissz 150.000 lett. De már bánom.. Mondjuk annyi, hogy nekem volt mikor napi 12 órát is ment, és abból 10 óra cs, meg minecraft, szóval nyúztad mint az állat.. De többet ilyet nem.. Ez az én véleményem. :)

2013. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Packard Bell laptopokat én sem ajánlom.. A Packard Bell az ACER márkának a legalja.. 100e körül inkább valami ilyesmit volna érdemes nézned..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 3éve van meg egy pb laptop semmi baja nem volt eddig
2013. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve van ilyen notim. Eddig szerencsére nem lett baja, bár csak netre volt használva, s mindig az asztalon, alatta hűtővel.
2016. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!