Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ubuntu 12. 04.3LTS jó...

Az ubuntu 12. 04.3LTS jó oprendszer jobb mint a windows7?

Figyelt kérdés
leirnátok nekem érdekel a linux kaphatok rajta virust én úgy tudom hogy a windows-os virus linuxon nem muködik a windowsra irt virust linuxon irják stabilab rendszer mint a windows 7
2013. nov. 18. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

boccs kisebb a gép igénye.a gép tovább bírja a proci nem folyik szét...

Amúgy naggyából oloyan ne4héz ubin kiigazodni mint droidon mert az is 1 linux...

2013. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Évekig nyúztam a legkülönbfélébb disztrókat és azt kell mondjam,hogy nem jobb,mint egy frissentartott Win7.

Az se igaz,hogy nem lehet lefagyasztani és ultrastabil lenne.Pl a 10.04-est (kedvencem volt),heti szinten lehetett fagyasztani egy újdonság kipróbálásával,vagy egy "jól sikerült" frissítéssel,a Linux Mint napiszintű "kernel panic"-jairól nem is beszélve.A linux-ra szerzhető programok (tárolókban levők) színvonala se verdesi a magaslatokat...

Vírust,már nehezebb beszedni (még egyenlőre,Androidra már sok van és alapjaiban az is Linux).

Összességében a Win7 fele dőlt el a mérleg nálam.

Persze újat tanulni,megismerni más filozófiát,első osztályú,sőt ajánlott...


...de,most már se időm,főleg türelmem,azon agyalni,guglizni órákat,napokat,hogy egy egyszerű problémára megoldást találjak.

Inkább a Win7 (nálam érdekes nem fagy,az XP eleinte gáz volt),igaz kényelmes megoldás,de azonnal működik és kicsi az esélye,hogy egy VLC telepítéssel totál gallyravágod az oprendszert.

Végül egy utosó szösszenet:

Olyan ipari gépekkel (is) foglalkozok amelyeken Win 98 van(igaz nincsenek semmilyen hálózathoz kötve),Win2000 teljesít mai napig szolgálatot és elhiheted ki van taposva a belük rendesen,mégis teszik a dolgukat hónapról-hónapra,évről-évre..:)

2013. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!