Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mintben az alsó panelt...

Linux Mintben az alsó panelt hogyan lehet felülre helyezni? xfce

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam a beállításoknál, csak a panelen belül tudom mozgatni az elemeket, de az egész panelt nem tudom sehogyse megfogni.

2013. nov. 18. 22:30
 1/4 soccerway ***** válasza:
Nemrég próbáltam bár nem linux mintben, nem tudtam megcsinálni, hozz létre új panelt, azt már fel tudod rakni.
2013. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első találat google-lel:

Right click panel . Panel>Panel Preferences>CLEAR Lock Panel . You will see a "handle" (double dotted line) on the end of the panel . Move the panel by handle . Lock Panel .

2013. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval nem is kell bemenni a panel szerkesztőbe, mert azzal lehetetlen, az nem is arra való, hanem helyette csak úgy ráklikkelünk, köszi. Ez mindenesetre hozza a windows formát, hogy csak Google-val lehet megoldani, ha videót mutatnak róla és nem okosan, ahogy az egyszeri paraszt gondolná :)
2013. nov. 18. 23:29
 4/4 soccerway ***** válasza:
Nekem ment videó nélkül is. Windowsban lehet egyszerűen átrakni a tálcát máshova? :) Ennyi.
2013. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!