Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerver mi itt a baj?

Minecraft szerver mi itt a baj?

Figyelt kérdés

Nos, készítettem egy szervert már mindent beállítottam amit akartam (ne írd azt hogy nem értek hozzá mert értek) és mikor elindítom a szervert mindent betölt rendesen és mikor indítom a minecraft-ot akkor nem akar indulni ,de mikor leállítom a szervert akkor bejön a minecraft de amikor megint indítom a szervert akkor meg a szerver nem indul el

MI A BAAJJJJJJJ?



2013. nov. 19. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ÖÖö.. Érdekes hiba xD

Egyébként valami talán a Java-val lehet, pl nincs elég RAM, vagyrégi verzió..

2013. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

igen igen szerintem is kevés a ram-od vagy java hiba más nem produkálna ilyet próbáld meg azt hogy feladatkezelőben leveszed a prioritását vagy a szerver exe nek vagy a minecraftnak és indítás után visszateszed.

ezzel talán átverhető a hiba.

2013. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Br3nor ***** válasza:

Fúúúúúú mennyit szívtam ezzel énis :D

Igazuk van a srácoknak hogy a java-nál a gond. Ha a szerver megeszi a ramot akkor a játéknak nem jut elég az indításra és fordítva. Nem tudom mennyi ramod van de lehet meg tudod oldani azzal ha kevesebbet osztassz ki nekik. Nálam 4GB van abból ha meghagytam 2-2 gigán akkor 1-2 óránként ki kellett lőni a klienst és jó lett, de mióta 1-1 gigát osztok ki mindkettőnek azóta nem volt ilyen gond.

(Ez 110-120 moddal turbózott játéknál volt szóval az alap mc-nek kevesebb is elég lesz)

2013. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!