Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki jól működő PDF...

Chevrolet211 kérdése:

Ismer valaki jól működő PDF másolás védelem programot, ebook értékesítéshez?

Figyelt kérdés
Egy ebook-ot akarok online értékesíteni, és eddig a cbprotect.com-on elérhető virtual vault-ot használtam, de valami történhetett, mert nem tudok új terméket "becsomagolni" és nem generál nekem új letöltő linket... Erre a problémára keresek megoldást!
2013. nov. 20. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs olyan amit ne lehetne lemásolni...
2013. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok... A cél inkább az, hogy az egyszerű, mezei felhasználó ne tudja másolni, vagyis egy "ctrl c - ctrl v" ellen védettebb legyen.
2013. nov. 20. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Amelyik PDF megnyitható olvasásra, az másolható.

Nincs amivel ezt megtudnád gátolni.

2013. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézd, az eddig általam használt virtual vault egy .exe fájlt csinált a PDF-ből és mikor megnyitottad, letiltott a gépeden minden másolási és beillesztési opciót, illetve nyomtatót is. Valami hasonlóra lenne szükségem, mert jelenleg nekem ez a program nem üzemel... (Ja és csak azon a gépen lehetett megnyitni a terméket, amelyikre letöltötték, ha átdobta valaki egy másik eszközre, akkor ott már nem tudta megnyitni, IP-t is figyelt...)
2013. nov. 20. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. az IP naponta változik.

EXE -t nem tudok futtatni, főleg nem olyan eszközön, amin olvasnék (táblagép)...

Ez átlag felhasználóknak nagyon-nagyon megnehezíti.

Amúgy az EXE -ből is kinyerhető a PDF ;-)

2013. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van. Ami megnyitható az másolható is. hiába tiltod le a copy paste lehetőséget, akkor ott vannak a képlopók, vagy ott van a képernyőfelvevő.

Szerintem ne törd ezen magad. Amúgy ha ennyire fontos hogy levédd, akkor ne add ki.

2013. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!