Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 frissítése 8.1-re...

Windows 8 frissítése 8.1-re után használhatatlan a gép. Fekete képernyővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
SOS Sziasztok! Egy nem eredeti Windows8-at használtam eddig. Aktiválva volt egy K. J_121021E nevű progival. Jól is működött minden tegnapig, amikor felajánlotta, hogy frissíthetem 8.1-re. Ok, frissült, majd kb 1 perc után elment a kép és megjelent az aktivátornak a jele, meg kiírta, hogy update, stb, újraindult. A bejelentkező képernyő és jelszó megadása után viszont nem jön be semmi csak egy fekete képernyő, és ha mozgatom az egeret, csak az látszik. Egyedül a feladatkezelőbe tudok belépni két hibaüzenet után (ctrl-alt-del segítségével), de ott már nem tudok megnyitni semmit. Visszaállítani nem lehet előző állapotra, javítani, stb semmit nem enged. Egyedüli eredmény amit sikerült elérnem, ha belépek parancssorral, beírom : sfc /scannow, ezután elindul rendesen, de kb 1 perc után kezdődik elölről az egész. Próbáltam már újra telepíteni, de nem engedi, mert azt írja zárolva van a meghajtó. Két napja bújom a netet, meg a guglit, de semmi hasznosat nem találtam. Valaki hozzáértőnek van valami ötlete? Az aktivátor kavarhat be, vagy csak tök véletlen, hogy kb ugyanakkor jelenik meg amikor elmegy a kép? Rámentem a remove pirate activation-ra is, de azt sem engedte, mert valami fájl hiányzik. Ötletem nincs mit csináljak.

2013. nov. 20. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Legközelebb vedd meg az operációs rendszert vagy legalább normális aktivátort használj. Tölts le egy érintetlen Windows 8.1 lemezképet megbízható forrásból (pl. Ncore) és próbáld meg azt telepíteni. Ha az sem tud formázni, akkor ezt tedd meg linuxxal.
2013. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is gondoltam rá, hogy eredetit vegyek, de sztem ugyanazért nem vettem meg, amiért más sem szokta. Ha dupla enyit keresnék az lenne ;) Formázni nem igazán szeretném az egész meghajtót, csak ha nincs más lehetőség
2013. nov. 20. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

használhatsz live cd-t az adatok megmentésére.

Máskor eredeti win-re frissíts. Bevezető áron megvehetted volna te is mikor lehetőség volt rá.

2013. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A live cd sem tudja elérni a merevlemezt ahol az adataim lennének, próbáltam
2013. nov. 20. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!