Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok sony vegas pro...

Hogyan tudok sony vegas pro 12-vel beúsztatott dolgokat létrehozni?

Figyelt kérdés
Van egy film, aminek az eleje világosabb, mint a vége. Ez zavar, és szeretném "azonos" fényerőre hozni. Miként lehet ezt? (nem a végét elsötétíteni, vagy az egész videót sötétebbé tenni, hanem úsztatva "világosítani" a vége felé.

2013. nov. 21. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
állítsd be az elején és a végén is a fényerőt, amilyenre szeretnéd, és az effekt vezérlőpaneljén tedd az egészet animáltra, ott már tudod állítani a fokozatokat, akár képkockához illesztve is.
2013. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A mondatod első felével elakadok. Hol, hogyan állítsam be a fényerőt külön az elején, és külön a végén?

Egybe tudom "szabályozni", de az nem menő.... :\


Köszönöm, ha türelmesen tudsz válaszolni erre a bugyuta kérésemre is. :)

2013. nov. 23. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináltam egy kisvideót, így talán egyszerűbb :) Hang nincs, de nincs is mit magyarázni :D

https://www.youtube.com/watch?v=e1r20nMaj08

2013. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, nincs felrakva semmi effekt csomag, csak az alapok vannak benn.
2013. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szuper!!!! Köszönöm szépen, azt az "animálós" gombot nem találtam eddig. :) Már csak azt kell beállítanom, hogy valami élő képem is legyen, hogy tudjam mikor mit sötétítek, vagy világosítok. :P


Köszönöm még egyszer! :D

2013. nov. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!