Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a sok chrome. Exe?

Mi ez a sok chrome. Exe?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton fagy a gépem, nagyon lassú. Ha megnyitom a feladatkezelőt (angol), a physical memory 50-60% között van, a CPU viszont 100%-ra van terhelve.

Azt vettem észre, ha csak egyetlen weboldal van nyitva, akkor is előfordul, hogy 4-5 chrome-exe szerepel a processes között. Ha megszüntetem a böngészőt, a CPU kihasználtság rögtön 60%-ra esik.


Miért van ennyi chrome.exe a task managerben, ha egyszer csak egy oldal van megnyitva?



2013. nov. 22. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Plugin-ek például szintén külön folyamatok lehetnek.
2013. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már arra gondoltam, hogy valami vírus a gépen hátsó-kapu tevékenységet folytat, vagy valami.

Lehet vele tenni valamit, hogy ne terhelje le a processzort?

2013. nov. 22. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A 60% is sok. Alapból max 5% lenne egy jól működő gépnél. Persze ha még valami P4-korabeli masina, akkor sajna bármi elképzelhető.
2013. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, Pentium 4-es:D

Azért furcsállom a dolgot, mert a srác, akitől kaptam, egész Adobe csomagokat futtatott rajta, mégsem fagyott. Most meg, ha meg van nyitva egy Skype meg egy Chrome, már lehetetlen vele bármit kezdeni. Lehet, haldoklik a processzor?

2013. nov. 22. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! Én nagyon nem értek hozzá sajnos:/
2013. nov. 22. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Chrome nem csak a legtobb memoriat szivja el,de procit is az oli a legjobban.

Prohardveren is megmondjak. Ha nem tetszik hasznalj masik bongeszot....

2013. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt a böngészőt: [link]

Procikímélő, gyors, sok hasznos funkció stb.

2013. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, én is pont ezt a kérdést akartam feltenni. Lassúság a köbön, két ablak van nyitva, három az aktív plugin és ehhez hét chrome.exe folyamat a task managerben. Megnézem ezt a másik böngészőt, mert a böngésző történelmemben sezreplő (explorer, Firtefox) egyik böngészőhöz sem térnék vissza szívesen...
2013. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!