Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Sony Vegas problémák!?

Segítség! Sony Vegas problémák!?

Figyelt kérdés
Szóval végre tudom kezelni a Sony Vegast (pro 11) Viszont van egy "kis" problémám.. Amikor ma szerkesztettem, azt vettem észre hogy össze-vissza ugrál a kép, és valamikor másodpercekre csak feketeség van,aztán vissza jön, de megint ugrál.. :( azt hittem hogy renderelés után nem lesz ilyen.. Aztán láttam hogy még így is, Amikor először ilyen volt, gondoltam biztos csak a fekete-fehér effekt miatt, ezért kipróbáltam hogy csak simán lementek egy videót, de akkor már kép sem volt... Ez 2 órája így megy, aztán most megint kipróbáltam, és mihelyst berakok egy videót, egyből összeomlik az egész.. :( Egy magyar YT csatorna mutatta be hogy hogy kell letölteni, berakott linket is hogy honnan lehet letölteni, mindent ugyanúgy csináltam ahogy ő mutatta a videóvban. Neki hibátlanul működik... Nekem meg 3 nap után hibák mutatkoznak :( Mi lehet a baj? Hogy lehetne megoldani? (bocsánat a regényért)

2013. nov. 24. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!