Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a telepítéssel?

Mi lehet a gond a telepítéssel?

Figyelt kérdés
miért nem sikerül felrakni a nerot? elkezdem feltelepíteni és egyszerűen megáll a telepítés kb a csík háromnegyedénél és csak tölt és tölt, türelmes vagyok mert egy éjszakán át úgyhagytam a gépem és reggel is csak ott tartott, leszedtem sok verziót és mindegyik ugyan ezt csinálja, Van a gépemen másik nero, azt meg leszerettem volna törölni és ugyan ezt csinálta, se le se fel nem tudok rakni egy nerot se, ez miért van? és hogyan tudnám letörölni?

2013. nov. 24. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a tűzfalat nézd meg lehet az nem engedi.

Am a főkönyvtárt is törölheted ha vezérlőpultból nem elérhető.


Értsd C Program files és ott lesz ami kersel v a D-n E-n...

2013. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Amikor uninstalláltad a nero-t sokminden szemét ottmaradt! Meg kell keresni és levakarni ami nem egyszerü, mert a windows-al indul és még a Mediaplayer-be is beeszi magát!

futtatásba írd msconfig majd a startup fülön vedd ki a pipát a nero (xy) alol, majd indítsd újra a gépet.

Marad a manuális eltávolítás, registry törlés/tisztítás, fájlok törlése.

Kipróbálhatod ezt is, de szerintem (a futó folyamat miatt) ez sem csinálja meg rendesen.

[link]


Használj uninstall programot ami megkeresi a bejegyzéseket fájlokat és ha valami nem törölhető akkor újraindításkor törli! Pl.: TotalUninstall,UninstallTool.

Kersesd meg a registry-ben (futtatás:regedit) a nero bejegyzéseket (mappát) és töröld.

Két fő kulcs:

HKEY_CURRENT_USER\Software\ "Nero"

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ "Nero"

Ennek ellenére még sok helyen ottmarad, futtass registry tisztítást.pl.:

HKEY CLASSES_ROOT\Applications\Nero.exe..... Nero StartSmart.... NeroExpress... NeroVision

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Explorer\ NBShell.dll\{100BD527-7304-4b7f-BEE2-26D97B04EBA4}


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Explorer\ NBHShx.dll\{8D2223A2-B3C6-4e32-B096-CDD11F628C60}


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Explorer\ InCDshx.dll\{09bffb91-ecda-4149-bcfd-d87a345c219e}

Google-z rá "manual uninstall nero"

biztos találsz leírást a telepített (eltávolítandó) fájlokról, regiszter bejegyzésekről!Jah És ne dőlj be a sok reklámnak hogy majd töltsd le pl.: Max uninstallert" csak átverés vagy gyenge uninstallerek!

2013. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat holnap megpróbálom megcsinálni akkor.
2013. nov. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!