Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut egy számítógépes...

Miért nem fut egy számítógépes játék a gépemen, ha a gép megfelel a rendszerkövetelményeknek és letöltöttem a szükséges segédprogramokat?

Figyelt kérdés

A Caesar IV-ről van szó (nem másolt! eredeti példány, most bontottam ki, most regisztráltam).

Feltettem a játékot a gépre és letöltöttem mindent, ami kell hozzá. Hang van, de a képernyőn semmi nem látszik csak egy nagy üres, fehérség. Sem az egérkurzor, sem semmi. :o( Kilépni sem lehet, csak ha újraindítom a gépet.

Mi ez?


2008. júl. 10. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm, DirectX, patchek. Milyen videókártyád van?
2008. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy patchet kellene hozzá beszerezned, anno nekem is ez oldotta meg a problémát a Vice city-vel (szintén eredeti volt)

Ha ez nem válik be bepróbálkozhatsz egy directx/videókártya driver frissítéssel

2008. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Intel®82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Contoller

Lehet hogy ez eleve nem jó az ilyesmihez. (?)

Kártya frissítés megtörtént.

DirectX a legfrissebb (9.0)

Változás nincs.

Én nem vagyok egy nagy számítógép guru ... mik azok a patchek? :o) Honnan, hogyan tudom őket beszerezni?

2008. júl. 11. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:

9.0c?

ugyanis nem mindegy

patchet meg nagyon egyszerűen szerezhetsz (google keresés)


[link]

2008. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megint én

ilyen videókártyával még nem igazán találkoztam, lehet alaplapra integrált, más nincs róla leírva?

2008. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen kitartóan próbáltál segíteni nekem. :o)

Sajnos továbbra sem fut a játék, pedig már mindent kipróbáltam. A patchekhez is köszönöm a linket, de még azokat sem lehet telepíteni (alkalmazáshiba üzenetet ír ki a gép).

Megkérdezem majd a gépünk karbantartóját, hogy ő mit mond erre. Lehet, hogy ki kell cserélni a videókártyát.

Már a második játékkal járunk így - a Civilization sem fut normálisan, pedig nagyon drága volt.

Nagyon bosszantó, hogy az ember megvesz egy drága játékot, amit a szintén méreg drága, mindennel felszerelt multimédiás gépén nem tud futtatni ...

Hátha a videókártya megoldja a problémákat.

Köszi még egyszer.

:o)

2008. júl. 12. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:
És igen, DirectX 9.0c
2008. júl. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!