Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan játék amihez 4...

Van olyan játék amihez 4 magos proci szükséges?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
FarCry2, ami biztosan 4et terhel/használ, elvileg a COD4 is 4et, a COD5/6 biztosan 4et. A Crysis Warhead is 4et. Van még jópár, ezekkel volt nekem tapaszatatom, ezeket figyeltem meg itthon.
2010. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hülyeség nem csak az számít hogy mekkora a procid, hanem hogy a többi komponensed mennyi, nekem core duo van ( 2 magos) és a crysist a warhead-et a colyn mcrae dirt2 ezek ultrán futottak dx 10 el és cseppet sem akadt a procim meg max 70 százalékig ment fel jó ha van négymagos de azért felesleges venni mert ha kevés a ramod vagy foss a karid de nekem pl a vinyó volt lassu akkor akad
2010. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mondjuk cod 4 bőven ment 1 magos procimon :D

és igen a többi az tényleg ki tudja használni a 4magot-illetve nem kihasználni, de "él vele" (:

am kell egy királyságos videókártya meg 4gb ram is a 4magos procihoz, vagy akkor vegyél 2magosat!

2010. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha egy cseppet is figyeltetek volna, akkor eljutott volna a tudatotokig, hogy mit írtam. 4 magot használ v. terhel. Nem azt h mihez elég/nem elég, órajelek stb. Játék után néztem az oldalsávon lévő task managert, és mind a 4 mag terhelve volt. FC2 alatt fedték egymást.


Igen van olyan játék amihez 4 mag jó, minden 4 magot kihasználó. Ugyanis a 4 mag előny, hátrányod belőle nem származik. Amugy inkább a GTA4 amihez kell a kakaó.

A szükségesség inkább az új játékokra lehet igaz, kisebb felbontáson. Jelentősebb órajelhátrány ellenére is gyorsabbak lehetnek a 2 magosoknál. (Fikázni nem kell, tapasztaltam). Ami még jól jöhet, az az hogy pl FC2 alatt a magok kb 30%-os terhelésen mennek. 2 mag esetében inkább 80% körüli érték a mérvadó. Íly módon fogyasztás/melegedés tekintetében érdekes lehet a helyzet. Nem beszélve arról, hogy a 30-40%-os terhelést látva 4 magnál azért még messze van a 100% körüli értékhez, bőven van tartalék.

2010. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Metro 2033 Minimum 4mag kell neki.
2010. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat, és az utolsó válaszolónak:

Az a metro 2033-hoz ha 4 mag kell min., akkor jó komoly lehet a max rendszerkövije!!

2010. máj. 26. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy négy magos kell neki a maximumhoz is. Meg egy bika videókari.
2010. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a FarCry 2 rendesen futott 1 magos procin.
2010. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!