Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Drive-al tényleg lehet...

Google Drive-al tényleg lehet hibátlan power point bemutatókat készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben még nem működött az a lehetőség hogy PPTX formátumban lehessen lemeteni a bemutatót , most viszont ez működik. Hogy teszteljem letöltöttem a power point wiewer egyik verzióját és az hibátlanul megtudta jeleníteni. Viszont egy másik gépen is megnéztem a google driveos bemutatót , azon a gépen office 2007 volt és feldobott egy üzenetet miszerint sérült a fájl (a bemutató). Megkérdezte hogy "kijavítsa-e" , én ráklikkeltem arra hogy "igen". És ezután itt is hibátlanul megjelent. Más is próbálkozott már ilyennel ? Mert nekem nincs microsoft officeom , de akkor úgytűnik már TALÁN nem is lesz rá szükség... Szóval bizonytalan vagyok ,mert nem tudom pontosan hogy ez mennyire lenne jó megoldás. Ismerem a libreofficet is , de azzal hiába mentettem pptx formátumba....úgy szétesett az egész mint annak a rendje.



2013. nov. 24. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Bevallom őszintén, hogy nem nagyon használtam, de szerintem Te nem a Google Drive-ra gondolsz, hanem a Google Doc-ra. A Google Drive az nem egy szerkesztő, hanem egy webtárhely.

2014. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos , én úgy tudom , most már az egész szolgáltatásnak google drive a neve , de ez a lényegen nem változtat
2014. ápr. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!