Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elmagyarázná nekem valaki,...

Hungaristen kérdése:

Elmagyarázná nekem valaki, hogy hogyan kell a Steames játékot elindítani?

Figyelt kérdés
Már két hónapja vettem meg a GTR2 Fia GT Racing Game-et, felregisztráltam a Steam-re, be is jelentkeztem, a játékot fel is telepítettem, de sehol nem tudom elindítani. És az a legviccesebb, hogy a játék még a Steam mappába sincs benne.
2013. nov. 25. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Belépsz a steam fiókodba, ott a library-ba( könyvtár, ha magyar) és ott van rajta a játékod, mellette, hogy play.
2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem az volt a gond, hanem az, hogy hiányzott a C:/Windows/System32 mappából a d3dx9.dll fájl és letöltöttem, aztán beleraktam. Utána már ment is.

Parancsikonnál semmit sem írt ki, meg se nyitotta. A játéknak a GTR2.exe nevű fájljával próbáltam futtatni és ekkor írta ki, hogy hiányzik ez a fájl, és az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát. De aztán beleraktam és már ment parancsikonindítással is.

2013. nov. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!