Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az alkalmazást nem sikerült...

MDaniel kérdése:

Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert párhuzamos konfigurációja helytelen. A problémáról részletesebben az alkalmazás eseménynaplójában, vagy az sxstrace. Exe parancssori eszköz elindításával olvashat. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Újratelepítés után /friss rendszeren/,Windows 7(64bit)-es op.rendszerrel, Ableton nevű program elindításakor írja, a fent láthatókat. 2. rakom már újra a rendszert emiatt, évekig hibátlanul mert a program.
2013. nov. 24. 21:37
 1/3 csacsi2 ***** válasza:
87%

Csak tipp de tedd fel a .netFramework -t és a visual C++ -t (2005-2008-2010)!

[link]

2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos én nem a kérdező vagyok, de hasonló problémával küzködtem és #1-es válaszoló tanácsa maradéktalanul bevált :) És tényleg fontos, hogy a Visual C++-nak mindhárom csomagját fel kell tenni. Először csak 2008-at toltam, aztán 2010-et is hozzá, de csak a 2005-össel együtt oldódott meg a problöm. Köszi #1-es!
2014. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az eseménynaplóból másold be a program indításakor jelentkező hiba részleteit
2014. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!