Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri ilyen gépre windows...

Megéri ilyen gépre windows 7-et rakni?

Figyelt kérdés

A gép ilyen erősségü :

Intel Pentium 4 2.6 GHZ ( virtuális 2 magvas )

1536 MB ddr 1 ram

Nvidia geforce 128 mb videó kártya (AGP8x)

Az jobbban szeretem windows xp-t mint a windows 7-et viszont nem sokká le jár a xp támogatása és egy windows 7-en gondolkodom melyik verziót javasolját egy ilyen gépre ?



2013. nov. 26. 10:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
A támogatás csak egy dolog. Annyi, hogy nem kapsz rá új frissítéseket. Attól még tudod használni ugyanúgy.
2013. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Értem, és az hogy le jár a frissités pontosan mit jelent
2013. nov. 26. 10:39
 3/29 anonim ***** válasza:
31%

Én mindenképp a Win7-et javaslom. A Home Premium bőven elég egy otthoni felhasználónak.

Biztos, hogy nem használnék egy olyan os-t, amire már nem adnak ki biztonsági frissítéseket. Csak idő kérdése és programokat, drivereket sem fognak írni alá.

2013. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
hát azt már most se nagyon írnak, max azért, mert a windowsok nagy részben kompatibilisek egymással (mondjuk főleg visszafelé)
2013. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Értem tehát windows 7 home premium és ez a gé jól vinné?

mert nem akkarok egy olyan op rendszert fel rakni ami tök cs9ga szagat és lassu

2013. nov. 26. 11:04
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
A 32 bitest szerintem vinné, legfeljebb néhány dolgot be kell állítani, ha esetleg lassabb.
2013. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Azt jelenti, hogy nem adnak ki újabb frissítéseket rá.

Ami mellesleg közel sem jelent akkora drámai veszélyt, mint ahogy azt sok, magát nagymenőnek gondoló "informatikus" beállítja.

2013. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3%

ja, mert az igazi informatikusok tudják, hogy a drámai veszélyt maga a windóz jelenti..


és most kezdődhet a flémwar..

2013. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2%
Nekem volt egy Pentium M-es laptopom, 1,5 giga rammal, integrált Intel videokártyával, és lecseréltem anno az XP-t 7-re. Drivert iszonyat nehéz volt vadászni a hangkártyához, mert az alap XP-s driver nem akart működni, és persze az Aero sem ment. Viszont valahogy mégis gyorsabb volt a rendszer, mint XP-vel.
2013. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
11%
Igen lekell cserélni az xp t elöbb utobb muszáj lesz mert ha nemlesz rá támogatás nemtudsz mit tenni. A 7 est énse szeretem kérdezö de én xp t is utálom ha megbizható windows t szeretnél amivel nincs gond ajánlom a windows 8.1 et de mennyi ramaod is van és ugye ddr 1 es vagy csak 1 gb venni kéne talán bele minimum legyen 4 gb és 64 bittes 8.1 et adj neki ha nemtudsz venni ramot akkor probáld meg a 32 bittes 8.1 et ja és a 7 est se ajánlom az is régi windows ám csak nagyon istenitik itt azt a fost. Én dolgoztam vele de 4 óra alat kikészitete az idegeimet 9 al semmi gondom és vistával se volt de vistát se rakj már megöregedet
2013. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!