Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HP LD696EA Compaq Presario...

HP LD696EA Compaq Presario CQ56-187SH Notebook szeretnék vásárolni! Megéri megvenni? és milyen? Hol tudok letölteni Windows 7-et magyarul?

Figyelt kérdés
Küldjetek linket is ha tudtok!
2011. aug. 5. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont most röhögtem egy jót az Auchan-újságban ezen a laptopon. AMD proci+Intel GMA videokártya. Ha tényleg ezek vannak benne, akkor nem csodálom, hogy szinte ingyen adják: esély sincs arra, hogy működjön.

Az újság hátulján lévő Toshiba viszont szerintem most a bestbuy.

2011. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS a 90ezres az milyen?
2011. aug. 5. 14:44
 3/4 anonim válasza:
Nem értem mi bajod van a videokártyával első válaszoló... Sokkal jobb mint egy ratyi 256-os, mert azzal szinte esélytelen lenne játszani a gépen. Viszont ami ebben van, azzal szerintem prímán furna bármelyik játék.
2011. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi bajod van a videokártyával első válaszoló... Sokkal jobb mint egy ratyi 256-os, mert azzal szinte esélytelen lenne játszani a gépen."

Az Auchan újságban AMD proci(!) mellé Intel(!) videokártya volt. Kis hozzáértéssel leesik, hogy ez így egy lehetetlen kombináció. Intel procihoz AMD videokártyával nem lenne gond.

2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!