Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem elég lenne zeneszerkes...

A gépem elég lenne zeneszerkesztéshez?

Figyelt kérdés
Adott egy 2 magos 1.80 ghz es pentium processzor , 4gb ddr2 es ram 500 as sata 2 es hdd es egy 160 as ssd meghajto ! ez a gep egy notebook ! az lenne a kerdesem hogy zenet szeretnek csinalni ! A felveteltol a megvalosittasig gondolom ! Ez eleg hozza vagy kell valami komolyabb cucc hozza !Most nem a kulso dolgok erdekelnek ha nem maga a gep elég a muveletekhez ?

2013. nov. 26. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi dolgok valószínűsíthető, hogy nem gépigényesek...
2013. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Szerintem sem ! A zene nem olyan vészes ! De nem értek hozzá igazán ! Viszont mindenképpen hozzá kellett szólnom ! Magával ragadott ez a tűz ! Micsoda bámulatos zene lesz ez, ha már a kérdést is szétveti lelkesedés !
2013. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy komolyabb hangkártya nem ártana... Meg talán még 1-2 apróság...
2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a lelkesedes meg van meg szoktun karaokezni is ( neha reszegen ) es mivel altalaban tetszik mindenkinek az jutott eszenkbe hogy felveszunk egy 2 zenet de nem publikalni szeretnenk ha nem magunknak ! mikrofon keverö meg kuldo usb s hangkrtya az oke mert keret van ra csak a gep miatt kerdezem ! mivel nem magyarban elek csak itt vagyok most par honapig azert nem veszek 100 ezrekert masik gepet!
2013. nov. 26. 20:48
 5/5 A kérdező kommentje:
helyesiras es ekezetek miatt bocsi csak telefonrol vagyok
2013. nov. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!