Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-on mennyire érdemes...

Windows 8-on mennyire érdemes és lehet feltört dolgokat használni?

Figyelt kérdés

Nagy XP fan vagyok, de lassan át kell térnem 8-ra. Tapasztalata van valakinek mennyire lehetleníti el ez az új (már állandó internetet igénylő és nem tudom mennyire "kémkedő") rendszer az esetleges feltöréseket játékoknál, letöltéseknél, torrentezéseknél stb.

Vagy mennyire biztonságos ezek használata? Kell félnie az embernek ennél a rendszernél valamitől?

Egyáltalán lehet találni patcheket és crackeket 8-ra?



2013. nov. 27. 13:12
 1/3 soccerway ***** válasza:
nem a windowshoz kell cracket találni, hanem a programokhoz, annak meg mindegy hogy win7 vagy win8.
2013. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, de azokat a pletykákat hallva, hogy a win8 ellehetleníti az egészet a folytonos updatek és eredetiség vizsgáló cuccaik mögött, kicsit megijedtem. Nem mondom, hogy nem hangzik hülyének, de 1-2 fórumban nézegetve amikor olyat olvas az ember, hogy "works 100% on win7, testing/not sure for win8", akkor elgondolkozom.
2013. nov. 27. 13:46
 3/3 soccerway ***** válasza:
Akkor használj win7-et és ne gondolkozz.
2013. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!