Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik megfelelően...

Miért nem működik megfelelően a Movie Maker?

Figyelt kérdés
Beillesztek képeket, és beállítom az áttűnést. Ezt lehet hogy nem fogom jól elmagyarázni de megpróbálom.. szóval beállítom az áttűnést, és halványan "tűnik át" majd ugrik hirtelen a másik képre.. szóval nem jó az áttűnés.. halványan a háttérben átmegy a következő képre áttűnéssel, és hirtelen megjelenik a következő kép... nem tudom hogy magyarázzam el..

2013. nov. 27. 17:34
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
A szerkesztő felületen, vagy a kész (renderelt) elmentett anyagon?
2013. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a szerkesztőfelületen ilyen ahogy le próbáltam írni.. az elmentettbe nem teszi be az áttűnést, csak átugrik hirtelen a következő képre. szóval ott még az áttűnés sem látszik
2013. nov. 28. 18:41
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha jól értem, állóképeket illesztesz be a videóanyagba? Bár a Movie Makert komolyabb anyagok készítéséhez nem szoktam használni (más, egy kicsit komolyabb videószerkesztőt használok), hasonló jelenséggel olyankor találkoztam, ha túl nagy volt a kép mérete. Fizikálisan és fájlméretre is.

Próbáld ki, ha a kép méretét a felhasználás előtt lecsökkented, akkor is van-e ez a jelenség.

Olyan képméretet használj, ami a minőség rovására még nem megy láthatóan, de nem sokkal nagyobb, mint amekkora méretet (és felbontást) használ a kész videó.

A szabvány Mpeg2, ami a DVD alapja, 720x576 pixelt használ.

Bár a Movie Maker (verziótól függően) csak WMv formátumba exportál, a felbontás ott is csak 720x576 képpont, 4:3 oldalaránnyal.

2013. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy miden féle képmmérettel próbáltam már..

sajnos nem segített. Próbáltam leszedni a movie maker 2012-est is, de valamiért letölti, rákattintok arra a setup ikonra, de nem történik semmi..

2013. nov. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!