Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használjátok már a Windows...

Használjátok már a Windows 7-et? Milyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én használom, most is az alól írok. Tényleg beta még :)

Értem ez alatt azt, hogy sokminden nem úgy működik ahogy kéne. Nagyon sok program nem telepíthető rá, pedig állítólag elég jól kompatibilis a Vistával. IE8 van benne, ami néha kiírja, hogy meghalt, és keresi a hiba okát, közben vígan használom. Néha nem jól jeleníti meg a lapot, ilyenkor van egy "Compatibility view" opció, és azzal jó lesz. Néha meg csak szimplán behal egy-egy lapja. Játékok elég jól futnak rajta. Kinézetre majdnem ugyanolyan mint a Vista, de a tálca és a rajta lévő programok sokkal jobbak. Csak az ikonja jelenik meg a programnak, ha fölé viszem az egeret, akkor egy betekintő ablak, ami IE-nél pl a youtube videot is lejátszva mutatja :)

És nem kérdez annyi fölöslegeset mint a Vista. Illetve ha kérdez is, akkor van egy lehetőség, hogy megjegyezze mit nyomok arra a programra.


Összességében ha megjelenik (állítólag még karácsony előtt), sokkal jobb lesz mint a Vista. Persze a régi gépeket nem árt cserélni majd... Alapból kb 1.5GB memóriát fogyaszt el, a telepített mérete kb 10GB. Ja, és a beta csak néhány nyelven van (angol, német, kínai, francia és spanyol, ha jól emléxem).

2009. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És melyik bétád van? A gép az tuti jó, Intel Core 2 Duo, igazából egy Mac, mivel maces vagyok, csak Parallels alatt futtatom az XP-t meg a Vistát, mert néha kell a vindóz is, csak most fel akarom rakni akkor a 7-et is, és levenni a másik kettőt, ha majd lesz olyan, hogy helyettesítheti őket...
2009. febr. 6. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A windows 7 szerintem csúcs lesz... Ha nem cseszik el... Én a build 7000 bétát használtam fő rendszernek... És meg kell mondjam, már az is sokkal stabilabb volt, mint a Vista... Gyors, és jó... De a béta még tényleg béta... Időnként lefagyott az asztal, nem települt rá sok program, a kompatibilitás állítás se megy még... Kevesebb erőforrást használ a Vistánál, és alig fagy ki...
2009. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes, hogy a Vistahoz hasonlítja a legtöbb ember. Így nem nehéz kihozni, hogy milyen tutijó! :)

(Lehet, hogy a Microsoft azért csinálta olyan sz@rra a Vistát, hogy most a 7-et lehessen fényezni, hogy az milyen tutijó? :D )


Mondhatnám a Vistához való összehasonlításra, hogy:

a sz@r nem mértékegység. ;))


Ha az Ubuntu Linuxxxxal vetem össze, semmi újat nem tud igazán. Csak zabálja az erőforrást más dolgok elől. Bár a Vistához képest tényelg jobb - így nem kell atomerőmű mellé; elég egy nagyobbacska szénerőmű is. :D


Az Ubuntu meg szalad szépen már 512 megával is. :))

Kíváncsi is leszek az Ubi új verziójára. Áprilisban megjön a 9.04. A hírek szerint pöpec lesz. Talán azt kellene majd összevetni a Win7-el. Csak mert ugye mindkettő épp most készül el - egyívású gyerekek. ;)


De addig is itt egy Ubuntu Linux kontra Windows Vista párharc; mindenki épülésére:


http://www.youtube.com/watch?v=nPecBxM2f6c

2009. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A 7000-es build van meg. Regisztráltam betatesztre, így hivatalosan van meg, elvileg egyedi licensszel.
2009. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a windows 7 build 7077-et használom, és megvagyok vele elégedve. Nagyon jól haladnak a microsoftos srácok egy stabil rendszer kifejlesztéséhez. Jelenleg tényleg egy kicsit fagyogat (néha), de már használható fő oprendszerként. Aki egyszer kipróbálja, az soha többé nem fog XP-re vagy Vistára váltani (legalábbis én nem).

Ki kell póbálni, és ha teccik....

2009. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Én a 7137 x86 ost használom és nagyon megvagyok vele elégedve.

Gyors szép és 1000*jobb mint a vista.

2009. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem eredeti dobozos Sevenem van.

USA-ban pontosabban NewYork-ban szereztem vakáció alatt Forintra lefordítva: 44.691,7 forintért.

És nem béta, de szinte olyan mint a Vista:

az alábbi gépen szuperül elfut: Intel Pentium 4- 3,06 GHz

2 Gb DDR II. Ram

Seagate 500 Gb HDD

NVIDIA GeForce GTX 275

2009. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Most is abból írok. Összességében jó, gyorsabb mint a korábbi verziók, de pár progi meg driver nem megy alatta.
2009. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Használom és nekem nagyon bejött!
2009. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!