Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin játék Steamre vitele...

Origin játék Steamre vitele lehetséges?

Figyelt kérdés
Originon megvan a Battlefield Bad Company 2 ami kapható Steamen is. Lehetséges átvinni a játékot valami módon? Mert az ORIGIN RETEK.

2013. nov. 28. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mivel EA játék. Steamen vásárolt EA játékokhoz általában adnak cd key-t, amit aktiválhatsz Originen, de fordítva nem működik. (Nem érdeke az EA-nek, hogy a konkurens terjesztő rendszerét használjad.
2013. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 miért.én? ***** válasza:

Ez nem teljesen így van, én Humble Bundle-n szoktam venni játék pakkokat, és steamre, meg originre is megkapom a kulcsokat.(mondjuk a battlefield 3-hoz csak origines volt)

De mikor valamelyiknél aktiválom a kulcsot, akkor a másiknál törlésre kerül. Szóval szerintem se lehet.

2013. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Humble Bundle az teljesen más. Az egy egyedi akció volt, nem Originen vásároltad meg a terméket.

"De mikor valamelyiknél aktiválom a kulcsot, akkor a másiknál törlésre kerül." - Ez is érdekes, én aktiváltam őket mindkét rendszeren és nekem nem törölte egyikről sem. Ott valami más lehet a háttérben.

2013. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 miért.én? ***** válasza:
Nem hiszem hogy más lenne a háttérben, mivel az aktiválásig le sem lehet tölteni az adott játékot. Ha aktiválom mondjuk az originen, akkor nekem hiába van meg(ha előtte kimásolom) a kulcsom a steames hez, az már nem aktiválható.
2013. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!