Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új gépemre alapból a...

Kcsaba33 kérdése:

Az új gépemre alapból a Microsoft Security Essentials vírusírtó programot rakták. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami (pl. Avast) nem árt mellé.
2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó.
2013. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem jó de nem az, tegnap leszedtem egy TV viewe-t az ipon oldaláról de már ott a tagok (nem mind) figyelmeztettek hogy vigyázat vírus!! mondom kipróbálom majd szól, hát nem és szépen feltelepült, kilőttem az egyéb feles progikat de még is települt fel toolbar.. Másnap már fagyott a firefoxom és újra újra indult később kékhalál és ez ismétlődött.

Szval leszedtem 100-al és avg internet securiti 2014 van fent, az legalább szól meg fizetős csak komolyabb!

2014. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az AVG se jó ugyan is a kéretlen alkalmazásokat nem szűri, nekem frankón beengedett egy olyat hogy csak néztem. A billentyűn összekeveredtek a karakterek, ablakok nyíltak meg maguktól + az aimp is, a kommanderbe a betűk villóztak és felemelte a procimat. Nos ez inkább csak ijedséget csinált mást nem vettem észre. Ekkor egy eset online szkennert lefuttattam és az kiadta a ludas alkalmazást ami az utorrentbe épült be ($RPSYZPC.exe). Na ekkor le az avg fel egy NOD! az már tuti jó! nem eszi a gépemet és mindég figyel mindent!
2015. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!