Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékot ajánlotok...

Milyen játékot ajánlotok manapság videózásra?

Figyelt kérdés
milyen játékok érdekelnének levideózva manapság titeket? persze ne mondjátok a Minecraft-ot vagy a CoD-ot mert már a csapból is ez folyik

2013. nov. 30. 15:15
 1/6 soccerway ***** válasza:
Csak olyan játékról amiről minőségi videót tudsz készíteni mert értesz is hozzá, kommentárral együtt, szemét már van elég.
2013. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

okkk megoldható,de tudnátok példát mondani egy játékra?

(persze ahogy mondtam semmi CoD semmi Minecraft)

2013. nov. 30. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

ha tudsz valami jó kis trükköt, csalást, arra mindig van kereslet.

de az hogy játszól és felveszed... nos az a WC -n lehúzott bizonyos barna dologgal egyenértékű.

2013. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 soccerway ***** válasza:

"okkk megoldható,de tudnátok példát mondani egy játékra? "


-Melyikhez értesz?

2013. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Trükköket kb: majdnem minden játéknál amivel eddig játszottam találtam valami kis kaput a trükkökre vagy csalásokra


soccerway: Melyikhez értesz? tudod ha arra gondoltál amire most én (pl.: fps,rts,tps-re gondoltál) akkor a legjobb válaszaim az: FPS vagy TPS játékok

2013. nov. 30. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden olyan dologról és játékról amiről még nem készített senki videót.Jó bármi csak eltérjen a többitől és persze legyen jó minőség.
2013. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!