Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dob ki a minecraft kb 1...

Miért dob ki a minecraft kb 1 perc után?

Figyelt kérdés

Bemegyek egy szeróra, és van kb 40 fps-em, és utána kb egy percel ledob az asztalra. EmpireCraftozok. De miután ledob a minecraft utána egy szöveges dokumentumba ezt írja:#

# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:

#

# EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x000084c1, pid=680, tid=1624

#

# JRE version: Java(TM) SE Runtime Environment (7.0_45-b18) (build 1.7.0_45-b18)

# Java VM: Java HotSpot(TM) Client VM (24.45-b08 mixed mode, sharing windows-x86 )

# Problematic frame:

# C 0x000084c1

#

# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows

#

# If you would like to submit a bug report, please visit:

# [link]

# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.

# See problematic frame for where to report the bug.

#


--------------- T H R E A D ---------------


Meg még sok számot... :/

Köszönöm szépen annak aki tudna segíteni!



2013. nov. 30. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Van Java-d? Próbáltad modolni a minecraft-odat?
2013. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan ez a problémám !


Én próbáltam más verziójú jávákat felrakni, semmi,

Próbáltam Frameworkot lecserélni frissíteni, semmi,

Próbáltam hogy letörlöm a nod32 vírusirtót mert nem díjazza a jávát, semmi


Próbáltam újratelepíteni az egész windowst, semmi


Régen minden gond nélkül működött a játék most meg simán ledob


Tőbb módpack és játékverziót kipróbáltam már. MesterMc szervereken szeretek leginkább játszani, de 1 perc után ledob a játék. Nálam Semmilyen hibaüzenet eddig nem volt, csak egyszerűen kilép a játékból.


Tekkit, Hexxit, 1.3, 1.6.2 verziókat próbáltam még, ha ablakban futtatom a játékot akkor csak szimplán kilép, ha meg teljes képernyőben akkor le is fagy aztán csak a reset gomb segít. Az az érdekes hogy régebben gond nélkül futott a játék. Nemrég lecseréltem a Winyót a gépemben és már 2-szer is újratelepítettem a windows-t de továbbra se működik a minecraft ahogy kellene.

2014. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!