Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Microsoft Office 2007-es verzióját. Az a probléma hoyg beírtam a serialt és jó volt de behozom pl a powerpointot és nem lehet megint kéri a serialt beírom elfogadja de nem lehet semmit sem csinálni semmire sem kattintani a menüpontban. Mit a gond vele?

2013. nov. 30. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami gubanc lehet a registryben, vagy a seriallal, de ink az utóbbi. Próbáltad már másikkal, nem azokkal amik a letöltésben vannak, hanem teljesen más helyról származóakkal? Honnan töltötted le?
2013. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A másolásvédelem "szépségét" élvezed éppen. Vagy fel kell nőni a feladathoz, és úgy kalózkodni, hogy arra maga a szoftver ne jöjjön rá, vagy meg kell vásárolni a programot, vagy ingyenes alternatívát használni.


Tudom, ez kapásból nem sokat segít. Ha VL verziód van, akkor próbálhatsz hozzá 1)normális, nem feketelistás kulcsot "szerezni". Ha mondjuk egyetemista vagy, akkor nem olyan nehéz. 2) MTK-val aktiválni. Az MTK az a Microsoft Toolkit, és az MDL fórumon találod meg a saját projektjeik között.

2013. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló Mást nem fogad el másik kulcsot de nem volt benne a termékkulcs amit letöltöttem. És innen töltöttem le : [link]
2013. nov. 30. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az egy próbaverzió. Azt nem fogod aktiválni sehogy.
2013. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal a próbaverzió az olyan hogy ki lehet próbálni de ezt még ki sem lehet próbállni!
2013. nov. 30. 19:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megoldtam INGYEN :)
2013. dec. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!