Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adna valaki tippeket, hogy...

Adna valaki tippeket, hogy hogyan lehetnék jobb CS:GO játékos?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok rossz játékos, de valahogy nem értek dolgokat. Miért van az pl. hogy ha én célzol egy AWP-vel, akkor hajszál pontosan kell céloznom, míg más céloz vele, akkor igazából el se találja, mégis meghal az ellenfél. Rengeteg ilyet láttam már. Ez beállítás kérdése vagy csalás?


A másik meg a Desert Eagle. Nagy a szórása a fegyvernek, és távolra nehéz vele célozni, de szinte mindig azonnal lelőnek vele.. Ez lehet autoaim?


Linkelhettek videókat is, de magyar nyelvű legyen, ha lehet. Már marhára idegesít, hogy ha reggel felmegyek egy szerverre, akkor az oroszok mindig megölnek.


Ide is írhatjátok, de ha nem akartok, akkor ide is küldhetitek: bbalazs2569@hotmail.hu


Előre köszönöm szépen a segítséget!!


2013. dec. 2. 09:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Minden játékban sok a csaló, ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Attól lesz mindenki FPS jó, ha van játékintelligenciája, törekszik a csapatjátékra, jó a reakcióideje, az egyéni skillek is számítanak, de azok a többivel együtt fejlődnek. Sok játékossal találkoztam, akik nem lőttek jól, de annyira jól helyezkedtek mindig a csapatukkal együtt, hogy erre nem is volt akkora szükség.

2013. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez oké, de a cs-ben szinte soha nincsen csapat játék. Hiába írod/mondod, hogy "all B!!" mindenki megy a saját feje után. Még ha van egy BOT a csapatban, arra nem veszik a fáradtságot, hogy magukkal hívják, és így nem ölik meg az első 5 másodpercben. Ezt így értem: Z+3 billentyűkombináció: Stick together! (Maradjunk együtt). A BOT követni fog.
2013. dec. 2. 10:28
 3/22 A kérdező kommentje:
És mit értesz a játékintelligencián és az egyéni skillen? Ezt sajnos nem vágom.
2013. dec. 2. 10:29
 4/22 anti paladin ***** válasza:
Helyzetfelismerést/reagálást és egyéni képességeket (célzás, reakcióidő) jelenti.
2013. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha nem tudsz jól lőni, akkor ügyeskedned kell. Lopakodni, kiszámítani, hogy hol lehet az ellenség, merre mehet stb. Taktika meg van, főleg ha competitive módban tolod.

"Miért van az pl. hogy ha én célzol egy AWP-vel, akkor hajszál pontosan kell céloznom, míg más céloz vele, akkor igazából el se találja, mégis meghal az ellenfél."

Mert a modell és a modell hitbox-a nem mindig egyezik.

Deagle meg szar fegyver, P250 jobb. Csak gyakorlással lehetsz jobb. Persze vannak akik sok gyakorlással sem lesznek jobbak, mert ahogy az első is mondta, nincs elég játékintelligencia, lassú vagy stb.

2013. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó taktikám. Ez sokszor be szokott válni, bár most meg fogtok érte kövezni, hiszen senki sem szereti a kempelőket (én sem). De oroszok ellen csak így van esélyem. Terrorista vagyok, és bekempelek a félig nyitott dupla ajtó mögé még a T bázis oldalán. Ha jön valaki, legjobb esetben nekem háttal lesz, le tudom puffantani Ak 47-tel. Ha egy jön kevésbé gyakorlott játékos, szinte mindig lelövöm, ha jön egy orosz, hiába lövöm hátba telibe, megfordul és elsőre fejbe lő. Akkor ez most mi? A legjobb játékosokba sokkal többet kell bele lőni, mint egy kevésbé gyakorlott játékosba. Ezért gondoltam, hogy átállítottak valamit a konzolban, hogy kevesebbet sebződjenek. Vagy ezt nem lehet megcsinálni?
2013. dec. 2. 12:38
 7/22 anti paladin ***** válasza:

Az ilyen csaláshoz a szerver adatait is módosítani kellene, szóval nem egyszerű.


Valószínűbb, hogy máshogy mozog egy profi mint egy kezdő. Pl. egy lehelletnyit belemozdul a lövésedbe.

2013. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha csak egyedül mész, nincs csapatod, akkor csak az egyéni skilljeidre támaszkodhatsz, reakcióidő, célzás, a pályák ismerete, előnyös helyzetek keresése, stb, ez gyakorlással fejlődik.
2013. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, hogy a lényeg a gyakorlás.. És akkor nincs egy vagy több magyar nyelvű útmutató videó? vagy esetleg magyar feliratos..
2013. dec. 2. 17:17
 10/22 anonim ***** válasza:
A videó nem tanít meg lőni és nem mindenkiből lesz profi. Meg kell figyelned a nálad jobb játékosokat, a mozgásukat, mit csinálnak másképp és tanulni. Ha ez nem megy, megmaradsz egyszerű középszerű játékosnak.
2013. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!