Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adna valaki tippeket, hogy...

Adna valaki tippeket, hogy hogyan lehetnék jobb CS:GO játékos?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok rossz játékos, de valahogy nem értek dolgokat. Miért van az pl. hogy ha én célzol egy AWP-vel, akkor hajszál pontosan kell céloznom, míg más céloz vele, akkor igazából el se találja, mégis meghal az ellenfél. Rengeteg ilyet láttam már. Ez beállítás kérdése vagy csalás?


A másik meg a Desert Eagle. Nagy a szórása a fegyvernek, és távolra nehéz vele célozni, de szinte mindig azonnal lelőnek vele.. Ez lehet autoaim?


Linkelhettek videókat is, de magyar nyelvű legyen, ha lehet. Már marhára idegesít, hogy ha reggel felmegyek egy szerverre, akkor az oroszok mindig megölnek.


Ide is írhatjátok, de ha nem akartok, akkor ide is küldhetitek: bbalazs2569@hotmail.hu


Előre köszönöm szépen a segítséget!!


2013. dec. 2. 09:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ezt fogom tenni. Úgyis van olyan funkció játékon belül, hogy meccsnézés vagy CS:GOTV vagy mittudoménhogyhívják. Ott meg profikat lehet nézni.

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

2013. dec. 3. 07:53
 12/22 anonim ***** válasza:
hagyjuk ezt a baromságot,ha valaki felrakja a cs go t és a célkereszten meg a látó szögön kívül nem állít semmi mást át a konzolban,vagy nem csal,akkor nincs olyan hogy AWP-vel melléd lő és beadja neki,te meg telibe lövöd és nem adja be,sajnos ez a bann rendszer ami a CS GO-ban van nem hogy nem hatékony,de a csalókat segíti,és nem azért nem csinálnak normális védelmi rendszert mert olyan nincs és lehetetlen ilyet csinálni miért lenne az ?,de ha nagyon hátékonyan működne ez a rendszer akkor mindenki aki szereti ezt a játékot megvenné egyszer és kész, nem lennének csalók mert folyamatosan bannolva lennének az meg nem indok hogy mert a csalásokat készítő gyárak előrébb járnak mint a VAC,baromság ahogy van miért a CS GO-t is frissítik folyamatosan a VAC-ot is tudnák ugyan így frissíteni,és ha ez így lenne akkor akik a csalásokat készítik semmire nem mennének vele mert senki vagy csak kevesen vállalnák be hogy csaláshoz folyamodnak,főleg úgy akinek az acc ján több játék is van ami drágább mint a CS GO,és egy esetleges VAC bannal bukná az összes játékát ami az acc ján van,amúgy jelensd a játékost ha csalónak látod semmit nem ér az egész,ki tudja hány ilyen jelentést kapnak,van aki akkor is jelent egy játékost ha nem is csal csak nálla jobban lő,és nehogy már azt mondja nekem valaki hogy mindenkit megnéznek,egyesével,mert tuti biztos hogy nem,egy két ember aki feltűnően csal azt bannolják de ennyi vagy ha verseny játékos vagy és egy kicsit is ismernek akkor adnak a véleményedre és akkor megnézik az adott játékost akit te csalónak látsz,de másképp ha 1000x jelented akkor sem fogják őket bannolni,miért 1.6 ban,source ban ott is voltak csalók szép számmal de tuti CS GO ban 3x annyi van,és legtöbb orosz,az kellene hogy minden egyes szerverre ahová felmész versengőzni egyedül vagy haverokkal ott mindíg legyen minimum egy admin vagy védelmi rendszer ami játék közben figyeli a gépeded hogy mi fut még a játon kívül,és ezt mindíg folyamatosan frissítenék.
2014. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
a játék inteligeniáddal meg semmire nem mész ha az ellen felek csalnak te meg tisztán játszol,ha egy wh s van az ellenfeleid között akkor még ki tudod játszani mert aki wh zik az általában nem halja ha hátba kerülöd és be lövöd az csak addig tud lőni amíg szemben álsz vele és lát téged wh val de amúgy meg egy mocskos bot, de ha már 2-3 csaló van az ellenfeleid között na akkor már esélytelen hogy bármit is tudsz tenni ellene max ha rögzíted a meccsedet és youtube ra fel rakod és ott talán egy illetékes elkapja, vagy elküldöd a játék demót a VALVE nak ha már CS GO ról beszélünk,max ha több csaló ellen játszol annyit érsz a játék inteligenciáddal hogy nem idegesíted fel magad az ilyeneken de mást nem tudsz tenni, ha elkezdesz te is csalni akkor nem vagy jobb nálluk.
2014. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Nem csalnak azokse... :D van egy nagyon egyszerű módszer ennek a megtanúlására... 3-400 óra játék... De ha érdekelnek Profi tippek, akkor csak írj privit... am bárki írhat :D


-Tony-

2015. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
A profik is csalnak. Cs 1.5 óta játszom, nagyjából kifejlődött a tudásom. Bevallom, ha versengőben osszekerulok pár tizenpar évessel. Mindig bukó, mert fafejuek. Nem hallják a trappot. Nem gondolkodnak. Csak b34b52 he+flash ennyi a skill.
2015. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 HPZ931 válasza:

Sok mindenkinek nem fog tetszeni amit írok de igenis van olyan hogy ő melléd lő awp-vel és meghalsz ameddig te telibe lövöd és nem hal meg! Ez FPS függő játék ha neki üti a 64 fps-t folyamatosan akkor " lagg mentes " lesz a játék de ha neked nem üti azt a 64 fpst ( 64 tickrates szerón ) akkor szemmel láthatatlan laggok lesznek amik kihatnak a hitboxra. Ezt azt hiszem kodiák is leírta.


De egyébként ez a játék nagyon kedv függő nekem 3.000 órám van benne és ha csak egy kicsit nincs kedvem vagy valamit nem ad be már nem leszek top.


Bár nem profi de nézd meg a videómat és ha hiszed ha nem NEM CSALOK még is ilyeneket be adok. https://www.youtube.com/watch?v=sBXlXakF-ak&feature=youtu.be


Ha gondolod tanítalak: [link]

2015. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
komoly én 200-280 al játszom mm-et azért úgy jobban adja.
2015. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
amúgy 1037 óra még a 3k közelében sincs csak úgy ne hazudj hogy látjuk a profilod lol.
2015. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én is tapasztaltam már ijen awp-s eseteket.

ez lehet pl egy makkolás is amit pont akkor lött el mikor megmozdult és ezért félre hordott a fegyver.

igazábol csak makkolni kell megtanulni.

minél többet lősz annál többet makkolsz.

ha már állandoan makkolsz akkor vagy jo játékos :D

2016. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Nekem az AWP az erossegem!

A le'nyeg a ra'ra'nta's

Ha jol ra'ntod ra' az egeret automaatikusan beadja

2016. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!