Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a gépemnek?

Mi baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Van egy asztali gépem


-Gigabyte g41mt-s2 (kb 3 éves)

-Intel Dual-Core E5700 2x3Ghz (kb 3 éves)

-2x2Gb Kingston 1333Mhz (kb 3 éves)

-Asus Nvidia Geforce Gtx 650 (kb 1 éves)

-Thermaltake Berlin 630W(kb 1 éves)

-Seagate 500 Gb (kb 3 éves)


Random időnként, de pláne ha multizok valami játékkal, lefagy a gép, beragad a hang, és csak a reset gomb segít. Amint újra indul hallok 13-14 vagy 20-22 csipogást a gépből (gondolok itt a speaker-re). A játékok változók, Bf3, Bf Bad Company 2, CoD4, de van olyan is hogyha csak zenét hallgatok vagy filmet nézek, esetleg csak be van kapcsolva a gép, akkor hosszabb olyan 3-4 órán keresztül nincs vele gond. A segítséget előre is köszönöm!



#hiba #lefagyás #Játék közben lefagy #beragadó hang
2013. dec. 2. 17:30
 1/8 II.Dartheon ***** válasza:

Ezek alapján arra gondolok, hogy vagy az oprendszered hibás, sérült... hiányozhatnak belőle apróbb részek is akár.

A gépedet mikor takarítottad ki utoljára? Azért is lehet h újraindul mert vastagon áll a por a ventillátoron,és nem adja le a hőt, túlmelegszik, és hogy védje magát a gép újraindítja magát - tapasztalat sajnos, haverom gépén 2 cm vastag por volt..

2013. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gépet rendszeresen takarítom, most egy win 8.1 ez előtt 1 héttel win 7, 2 héttel ezelőtt pedig ugyan úgy 8.1, és ugyan az, mind a 3-szor.
2013. dec. 2. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs túlmelegedés?

Újra van pasztázva a proci?

Mindenhol ki szoktad takarítani?

2013. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abszolút, 3 havonta újra kenem a procit, és havonta porszívóval/sűrített levegővel megyek át rajta.
2013. dec. 2. 18:02
 5/8 anonim válasza:
Volt hasonló gondom nekem is régen,nekem az segített,hogy kicseréltem a sata kábelt...mert valahol meg lehetett törve. Bár az volt h telepítés közben is lefagyott,de nem mindig szóval ilyen baj esetleg ha tudtam segíteni.
2013. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp megnézem a kábelt, aztán meglátjuk.
2013. dec. 5. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de semmi hatása nincs a kábel cserének.
2013. dec. 5. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Ami még nagyon érdekes, hogyha nővérem játszik valamivel (általában AC3 vagy AC4) akkor semmi baja órákon át.
2013. dec. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!