Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a problema a laptopom...

Mi lehet a problema a laptopommal? Gyakori lefagyas

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az Asus K50IN laptopomra tegnap feltettem a Windows 8 Pro 64 bites valtozatat. Csak a videokartya illesztoprogramjat mertem feltenni, mert annak van Win 8-as tamogatasa. A problemam az, hogy (1) idonkent lefagy.. hirtelen megakad, s eltunik a nyil. Itt lefagy s ujra kell inditsam (2) Illesztoprogram ugyben mit lehet tenni? 2 nagyon fontos lenne, a Hotkey-ek s a webkamera driverje. Mit tanacsoltok? Mi a problema s annak megoldasa?



2013. dec. 5. 18:40
 1/1 Gryphon ***** válasza:
illesztőprogram vszínű kell..sok nem támogatja a win8-at. Megoldás: Rakj fel más oprenszert, amire lehet telepíteni a drivereket...pl win 7. Próbáltam a win 8-at de nekem nem jött be, és még nincs kiforrva...nem kevés idő, még minden futni fog rajta. Én visszatelepítettem a win7-et...
2013. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!