Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bluetooth driver Windows...

Bluetooth driver Windows 8.1-hez van ilyen? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Pár napja telepítettem a Windows 8.1-et Dell Inspiron N5010 típusú laptopomra. A bluetooth szolgáltatás teljes hiányát jelzi a számítógép, miközben van bluetooth a gépben. Tudtommal egy driver frissítés megoldaná. Kérdésem az lenne, hogy hol találok ehhez drivert, mert már mindenhol kerestem de sehol sem találom. Kérlek segítsetek ó, mert fontos lenne.



2013. dec. 5. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ki a win7-es drivert, egy próbát megér.

2013. dec. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem működik. A telepítés elején kompatibilitási problémával kidob.
2013. dec. 7. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hardverazonosítót be tudod linkelni?
2013. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A hozzászólások alapján működik, kicsomagolod majd a megfelelő 32/64 bit mappában először futtatod a BtwMM.exe fájlt, ezután az Inst.exe-t, a leírásban amit elsőnek linkeltem drivert használják.

2013. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
zsolti1987 istencsászár vagy ez megoldotta a problémát nagyon nagyon köszönöm!! :DD
2013. dec. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!