Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SpyBotom szerint 33 kémprogram...

SpyBotom szerint 33 kémprogram van a gépemen és mindegyiket be is adta. A legtöbbhöz azt írja ki hogy "nyomonkövető süti" (de van amelyikhez mást). Nyugodtan kitörölhetem mind a 33-at, nem lesz a gépemnek baja?

Figyelt kérdés
Állítólag 33 kémprogram van a gépemen és mindegyiket be is adta.A legtöbbhöz azt írja ki hogy,,nyomonkövető süti,,(de van amelyikhez mást).Nyugodtan kitörölhetem mind a 33-at,nem lesz a gépemnek baja illetve nem fognak más programok eltűnni vagyis nem lehet olyan hogy olyan program vagy fájl is eltűnik amit én nem akartam?
2009. nov. 22. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és van amilyiknél az áll hogy,,Rendszerleíró adatbázis bejegyzés,,vagy ilyesmi.Ebben az esetben mi a teendő?
2009. nov. 22. 19:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy jó kis nyomkövető sütik, trójaiak és malwarek elleni program, ezt töltsd le és telepitsd: [link]

A-Squared Free a neve.

Telepités után frissitsd, Languague: magyarul is tud. Után PC vizsgálata, Mélyvizsgálat. Tedd karanténba a dögöket és küld el vizsgálatra.

Nem akad össze mással, maradhat a gépeden. Nagyon jó, állandó védelem mellett is.

2009. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszerbe is van trójai??? Azt nem lehet törölni, csak megtisztitani. Vagy marad az újratelepítés.
2009. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hello!én az IObit security360-at ajánlom,nagy király!
2009. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor, hogy a kérdésre is legyen válasz: igen, nyugodtan törölheted mindet. Ha esetleg azt fgoja kiírni, hogy újraindításkor újra kell futnia, akkor engedélyezd neki.

Azt ugye nem felejted el, hogy nem árt minden futttatás előtt FRISSÍTENI és IMMUNIZÁLNI vele?

2009. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak,mert ő legalább a kérdésemre válaszolt.
2009. nov. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!