Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ment az Office 2003...

Miért ment az Office 2003 csak olvasható formátumban?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja telepítettem fel bátyámnál az Office 2003 programcsomagot, amit állítása szerint mindösszesen egyszer használt, azonban a program csak és kizárólag olvasható formátumban menti a dokumentumokat. Megnéztem mentésnél a fájlformátum Word Dokumentumra van állítva, semmi nem mutat arra, hogy csak olvashatóként mentené. Valahol ezt át lehet állítani? Vagy lehet a program hibás? Ugyan ezzel a lemezzel 100 másik alkalommal már telepítettem a programot, de eddig sosem tapasztaltam hasonlót.
2013. dec. 6. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, csak neten találtam. Hátha segít:

Egy megnyitott fájlnál - Eszközök menü / Beállítások / Biztonság fül, "Read-Only Recommended" pipa kivesz.


[link]

2013. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem! :)
2013. dec. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!