Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet még orvosolni újratelepí...

Mihageta kérdése:

Lehet még orvosolni újratelepítés nélkül? Bővebb infók lent.

Figyelt kérdés
Szóval a probléma következő. Pár napja a gépem a bekapcsolásnál (Win7) a betöltő képernyőnél fogta magát és kikapcsolt. Mindennel próbálkoztam de semmi sem segített. Csökkentett módban az avgidsha.sys nevű fájlnál akad meg és kapcsol ki. Megpróbáltam azt is hogy egy másik partícióra feltettem a windows xp-t hogy a driver mappát egy másik win7 rendszerböl az enyémre át tudjam húzni de már nem látja a win7-et betöltéskor sem és nem is tudom se kimásolni se pedig törölni. Mert formázni nem formáztam és bele tudok lépni a win7 mappájába de nem tudok vele semmit csinálni.
2013. dec. 6. 11:41
 1/4 Csxeba ***** válasza:
Szerintem mindenekelőtt mentsd ki az adataidat, mert et nem úszod meg újratelepítés nélkül. Ha a másik windows sem látja a fájlokat, akkor esetleg megpróbálhatod egy live Linux-szal, pendrive-ról bootolva.
2013. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A probléma a következő,hogy sajnos nincs akkora adathordozóm a közelben, hogy mind ki tudnám menteni illetve a boot menüben nem találtam olyan lehetőséget hogy pendrive-ról tudjak bootolni valószínű hogy nem képes rá a lapom.
2013. dec. 6. 11:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként az adataimat látom illetve minden megvan de a win7 nem indul és nem is látja a rendszer a win7-et.
2013. dec. 6. 11:52
 4/4 Csxeba ***** válasza:
Ha van több partíciód, akkor más partícióra eltárolhatod ideiglenesen azokat az adatokat, amiket nem tudsz nékülözni, majd újratelepítés után onnan visszamásolhatóak.
2013. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!