Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Witcher 2, megakadtam, ötlet?

Witcher 2, megakadtam, ötlet?

Figyelt kérdés
Üdv, Henselt oldalát választottam és szépen haladtam, mindaddig ameddig átkellet menni vergenbe, át is jutottam, megszereztem mindent kivéve a vandergrift kardját mert lementem az alagutba zoltannal találkozni, meg is történt utána a következő küldetést adta hogy a lándzsahegyet szerezzem meg meg is szereztem de a kard nincsen nálam és semmi új küldetést nem kapok, és nem tudok csinálni, és a kardos küldetést még mindig úgy írja hogy találkozz zoltannal, próbáltam visszatölteni de ugyanez ötletek?

2013. dec. 6. 16:36
 1/2 anonim válasza:

nem emlékszem már pontosan ...

asszem a story ugy van hogy:

először Saskiához mész a sárkányolóhöz de ő odaadta a tünde vezérnek (Iorveth)őtőle meg elnyerték pókerben... egy törp ő vár a főkapunál ő tőle lehet elnyerni a kardodt...


remélem nem mondtam hülyeséget ! ha sikerült irjál !! :)

2013. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de saskiának egy kardot kell adnia utána saskia küld a törphöz valóban de tőle a yahon lándzsájának a hegyét nyered el és a kard hiányzik
2013. dec. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!