Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Phone alkalmazásokat...

Jason Becker kérdése:

A Windows Phone alkalmazásokat sehogy sem lehet Win XP-re telepíteni?

Figyelt kérdés

Van egy Nokia Lumia 520 telefonom meg egy PC Win XP-vel. A telefon meg ugye WP 8 op-rendszeres. Nincs valami emulátor?

Van má egyáltalán Windows 8 PC-re? Mert akkor azt kell PC-re is tennem?



2013. dec. 6. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha keresel hozzá SDK-t akkor abban akár még sikerülhet is futtatni. Nem tudom, MS hogyan adja ki az SDK-t lehet, csak pénzért.
2013. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Találtam WP8 SDK-t, de mivel XP van a gépemen, nyilván kiírja az elkerülhetetlent...

"Setup Blocked. This Product can only be installed on Windows 8 or later 64-bit Machine."


Pfffff....hát akkor ennyi...:(

2013. dec. 6. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, van telefonod futtasd azon az alkalmazásokat, és nem kell win8-at telepíteni, miért kellene?
2013. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát mert igazából a páromé, ő meg dolgozik vele. Nem vehetem ki a kezéből, ha játszani akarok :D


De egyébként ez egy internetes játék speciel és itthon a net - ha már van - akkor nem a Telenornak fizetnék mobil netet, hanem a WI-FI-vel rámegyek az itthonira...


De valószínű a kérdés amúgy is felesleges, hiszen a Windows "fölfelé" nem kompatibilis, mindig csak lefelé...gondolom, ahogy mással is szokás...

2013. dec. 6. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

"De egyébként ez egy internetes játék speciel és itthon a net - ha már van - akkor nem a Telenornak fizetnék mobil netet, hanem a WI-FI-vel rámegyek az itthonira... "

Őőőő, mert a telefonról a wifi talán nem elérhető?

Egyébként ha regisztrálod magad a MS-nél WP8 fejlesztőnek, akkor ahhoz jár egy emulátor PC-re is, az talán elfut win7 alatt is (legalábbis remélem :) ).

2013. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ezt a kérdést nem értem, őszintén.

A telefonom van Wi-Fi és elérhető. Úgy tudok itthonról netezni vele, hogy van egy Wireless Router-em. Tehát véleményem szerint olcsóbb, mert kikerülöm a Telenor adatforgalmát.

De végül is a lényeg valóban az lenne, hogy PC-n tudjam futtatni őket már csak azért is, mert sokkal jobb' szeretem a számítógépet buzerálni, mint a telefont. :D

2013. dec. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!