Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy kérdésem mostanában...

Zolee88338 kérdése:

Lenne egy kérdésem mostanában kinyírja a gép a böngészőket nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt egy kép.

[link]

Bármilyen böngésző volt előbb utóbb ugyan az a hiba jelentkezett. Ez az üzenet várt. 2perccel az előtt még azt a böngészőt használtam és mégis hibát ír ki.

2-3 nap leforgása alatt már 3-om böngészőt evett meg így:Maxthon3, Google Chrome, Opera,

Most mozzilát használok de kitudja meddig lesz ez is jó. Próbáltam már újra rakni a böngészőket. Letöröltem felraktam... c meghajtó d meghajtó nem tudom...

Drága Avg-m kérte hogy szedjem le és probáljam ki a Pc "Tuning" programját. Azt letörölni sem tudom mert fut.. de a futó fájlok között sincs. Kitöröltem a mappáját 4-5 fájl kivételével azokat nem engedi.. és ez elég neki ahhoz hogy fusson.... mióta fenn van azóta "hülyült meg" így a gép.

Újra rakni a gépet még nem akarom mert nagyon sok jelszó van azokba a böngészőkbe de még kimenteni se tudom mert elindulni se indul el.



2013. dec. 7. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Újra rakni a gépet még nem akarom mert nagyon sok jelszó van azokba a böngészőkbe..."

Csak voltak, ha szerencséd van a chrome -ban a google profilodba tárolva van és szinkronizálásból vissza tudod hozni...


A delikvens programot, csökkentet módba próbáld törölni, illetve ajánlom az autoruns.exe progit, rengeteg induló sallangtól meg lehet szabadulni vele.

2013. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az Opera és a Maxthon3 jelszavak? Mert más más böngészőt használt mindenki és mindenki más más jelszava van.

Amúgy nagyon szépen köszönöm a segítséget. Megnézem azt a programot. :)

2013. dec. 7. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Első lépésként én is a csökkentet módot javasolnám hálózattal.

Ha ez megvan akkor töltsd le a Malwarebytes nevű programot és telepítsd és még mindig csökkentet módban futtasd is.

Amit talál azt töröld.

Én ezek után még egy ccleaner-t is futtatnék szintén csökkentett módban. és egy regisztrációs adatbázis pucolást csinálnék.

2013. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!