Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni ilyenkor a...

Mit lehet tenni ilyenkor a probléma megoldása érdekében?

Figyelt kérdés
Egy számítógépes játékot eltávolítottam, de valószínűleg nem törlődött megfelelően. Később szerettem volna újratelepíteni a játékot és a setup során minden próbálkozásnál törölné lefelé a játékot, ami tulajdonképpen már nincs is fent. Végigmegy az uninstallon és eredménytelenül. Ezenkívül a játék ikonja benne van a vezérlőpultban is, ott is végigvezetem az uninstallt, újra is indítom a gépet és nem sikerül törölni, sem a játékot telepíteni.

2013. dec. 9. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ennek a kis programnak olvass utána alaposan, majd telepítsd a neked megfelelőt.

2013. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom alkalmazni.. A program ikonja csak a vezérlőpult/programok telepítése v törlése menüpontban található és nem tudok mit kezdeni vele.

Esetleg tipp?

2013. dec. 9. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!