Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! A problémám az lenne h a...

COOlwEEd kérdése:

Üdv! A problémám az lenne h a Diablo 2 játék miért akad a gépemen, mikor jóval erősebb konfig mint az ajánlott?

Figyelt kérdés
Maga a gép egy ócskavasnak nevezhető manapsá: celeron 2.6ghz 2gb ddr2, gigabyte ga945 gcmx s2 alaplapi vga. De könyörgöm, a 300mhz procit, 128 mb ramot bőven felülmúlja akkor mégis miért csinálja azt h kb percenként megáll az egész 3-4 másodpercre plusz amikor sokan vannak a képernyőn durván elkezd szaggatni. Aki tud erre valami megoldást mondja el nekem! Más ne írjon, nem érdekel a véleménye.Ja és win xp sp3 az oprendszer...
2013. dec. 11. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetosegek:

Nem kedveli a jatek valamelyik drivert.

Kezd tonkremenni a hdd.

Kezd tonkremenni a ram.

Felraktal valami modot, ami bezavar.

2013. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a hdd sentinel szerint 100as...a driverek az alaplap cdjéről vannak telepítve. a ramot nem tudom h milyen állapotban van! mod az van rakva mellé, ez egy tört szerver. én még arra gondoltam h a directx 9c nél ha régebbit rakok az használhat?
2013. dec. 11. 02:19
 3/8 anonim ***** válasza:

A driveres cd-n altalaban elavult driverek vannak. Mondjuk a diablo 2 se uj. Nalam ment xp-n, dx 9.c-vel. Probalj ki masik vga drivert. Meg regen a tnt2 korszakban nalam teljesen jatszhatatlan volt egy nem megfelelo vga driver miatt.

Ha mas jateknal nincs ilyen problema, akkor a hdd es ram kizarhato. Esetleg a kompatibilitast rakd

2013. dec. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A driveres cd-n altalaban elavult driverek vannak. Mondjuk a diablo 2 se uj. Nalam ment xp-n, dx 9.c-vel. Probalj ki masik vga drivert. Meg regen a tnt2 korszakban nalam teljesen jatszhatatlan volt egy nem megfelelo vga driver miatt.

Ha mas jateknal nincs ilyen problema, akkor a hdd es ram kizarhato. Esetleg a kompatibilitast rakd at inditas elott 98-ra. De bizonyos rosszul optimalizalt modok is okozhatnak hasonlot. Probalgasd.

2013. dec. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melle nyomtam, bocs.
2013. dec. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!próbálgatom megoldani..)
2013. dec. 11. 23:10
 7/8 A kérdező kommentje:
nem találtam megoldást..:( egyéb ötlet?
2013. dec. 12. 00:21
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként nálam is megy és nem folyamatos az akadás csak kb percenként megáll pár másodpercre..kicsit olyan mintha cdről töltene v valami...de ez bőven elég ahhoz h élvezhetetlen legyen az egész!fogalmam sincs mi okozza ezt
2013. dec. 12. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!