Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell 3537 laptopomon ubuntut...

Geri00 kérdése:

Dell 3537 laptopomon ubuntut cseréltem win 7 64 bit-re. A dell által ajánlott wifi driverekkel nem megy a wifi. Se intelessel. Melyikkel menne?

Figyelt kérdés
Aki hasonló problémába ütközött v tudja a megoldást, az egy linket dobhana v hasonlót. Addig eljutottam h sokaknak volt ez a probléma, fel is pakoltam egy dell wireless 1705 802.11b/g/n drivert, amit drivermax ajánlott, de csak annyit értem el, hogy mostmár felismeri a gép a hálókártyát, de használni nem lehet, nem talál seholsem hálózatot. (bill-re jelzi h bekapcsolja a wifit, de hiába)

2013. nov. 27. 16:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Aida64 alapján Atheros AR9565 wireless network adapter van benne.
2013. nov. 27. 16:16
 2/17 hypno ***** válasza:

[link]


It elvileg egy teljesen nagyon friss WIFI+Bluetooth drivert találsz.


Annak működnie kell, ha nincs hardveres problémád.

2013. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 baggio0513 válasza:
Azt le tudnád írni, hogy hogyan sikerült megoldani az ubuntu helyett win7 64 bit telepítését? Nekem az istennek nem akarja bebootolni a dvdről a telepítőt, én is most vettem dell laptopot. Köszi a választ előre is!
2013. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elvileg innen kel letölteni drivert. A 3537/ win7 6bit-esnél az összes fent vann, de a wifi drivert (ami bluetooth driver is egyben) azt csak kicsomagolja, de fel se teszi.2 csomag van, a másodikat sem. Ha a win 8-ast rakom, mert sokan azt tanácsolták, akk nyilván nem műxik.
2013. nov. 28. 06:46
 5/17 hypno ***** válasza:

#4 Próbáld meg, hogy írsz valamelyik DELL márkaszervíznek.

(Esetleg többnek is.)

Egy olyan cégnél, amelyik az üzleti kategóriás gépeire NBD garanciát vállal, talán előzékenyek lesznek.)

2013. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hypno ***** válasza:

Jut eszembe...

Akkor se csinál semmit a telepítő, ha jobbklikk és "futtatás rendszergazdaként" paranccsal indítod?

2013. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Semmit.:/ egyébként könnyű volt feltenni a windowst.biosban állítsd be h cdről bootoljon.win telepítő cd elvégzi a többit.formázd a partíciókat.az lehozza az ubuntut.máshogy ellenkezni fog az ubuntu,ha külön uninstallálod az oprendszert
2013. nov. 28. 08:57
 8/17 baggio0513 válasza:
Szia! Mindenkitől ezt hallom, hogy állítsam be. Le tudnád írni, hogy neked pontosan mik voltak be állítva? Mikor benyomom a gépet, boot setup-ban beállítom, a "Legacy Boot: CD/DVD/CD-RW Drive" menüpontot, majd enter, és kis hatásszünettel betölti az ubuntut, de semmi telepítő nem jön be előtte hogy formázni tudjak. A beállított bootolásomnál Legacy módban a Secure boot ki van kapcsolva. Hallottam olyat hogy kapcsoljam ki a secure bootot UEFI-ben. Beállítottam, hogy UEFI MOD: SECURE BOOT:OFF És kiírja a laptop, hogy Cheking media: No boot device found. És semmit nem csinál. Tanácstalan vagyok
2013. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2013 december 10-én megjelent win7-re a

"Dell Wireless 1705 Wi-Fi + Bluetooth Driver". Ez elvileg jó lesz hozzá.


Erről az oldalról le tudod tölteni a drivereket:

[link]

Válasszátok ki az operációs rendszert.

Win7-ből csak a 64bites verziót támogatja!


Ha ki lett választva, hogy mit kell letölteni, az oldal tetején rá lehet kattintani, hogy "Save/Edit This List". Innen engedi egyesével letölteni a drivereket.

2013. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Win7 64bit/ dec 10-es drivert tettem fel. A probléma továbbra is fennáll...
2013. dec. 28. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!