Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől bolondult meg az Excelem?

Mitől bolondult meg az Excelem?

Figyelt kérdés
2010-es Excelt használok Windows XP-n. Az Excel a billentyűzetkiosztást egy hirtelen ötlettől vezérelve átkapcsolta németre. De mind a tálcán, mind a Vezérlőpulton a területi és nyelvi beállításokban, mind az Excel beállításaiban magyart mutat. Semmi más program nem vette át a germán billentyűzetet, de azért zavaró, hogy az Excelben se nullát, se ékezetes betűket nem vagyok képes írni. Mi lehet a baja?
2013. dec. 14. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ilyennel sem találkoztam még....biztos, hogy eredetileg teljesen magyar példányt tettél fel?
2013. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen biztos. Újratelepítettem az eredeti Office-t, aztán IObit-tel teljesen letöröltem, meg próba szerencse, egy kalózpéldánnyal is megpróbálkoztam, hátha a kedves eladó csapott be, de újratelepítve, meg kalózzal is ugyanaz a baja. Szerintem a gépem zavarodott meg valahogy.
2013. dec. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!