Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek végig kéne vinni...

Szerintetek végig kéne vinni Bioshock 1-2-t Infinite előtt?

Figyelt kérdés
Van az 1-2-nek olyan mély története, ami kihat az infinite-re, vagy új alapokról kezd? Kérlek, no spoiler, azért is nem google-n nézem meg. A végigvivéssel kapcsolatban: nem a folyosón, hanem a játékmenetet (még ez is wtf-ül hangzik). ☺
2013. dec. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Infinite végén van egy kis visszacsatolás az előző részekhez, de teljesen különállóan is kivihető. Mondjuk egy ilyen jó sorozatot kár lenne kihagyni, Én magam nagyon élveztem az összes részét (történet, játékélmény, hangulat, művészet).
2013. dec. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam jó dolgokat róla, de mediamarktban nem találtam eredetit, hát mit ad isten, neten sincs rendes, 2 verziót is buktam már az egyesből... az egyik nem töltődik be, csak a splashképe van kint, egy bioshock felirat, a másik meg hiányos verzió, zippelt, és nincs benne a fájlok fele, mert össz-vissz 3 gigás az egész mappa... 2-es játszható az egyes nélkül?
2013. dec. 15. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

576-ban lehet, hogy kapsz eredeti első részt (én is ott szereztem be utólag 2500Ft-ért). A Steam-en is elérhető a játék, igaz ott most 20 eurot kérnek az első és a második részért is (az Infinite meg 30 eruro).

A Bioshock 2 az első rész előtt játszódik, bár a grafika és a játékmenet kb ugyanolyan, mint az első részben, maga a játék nem durrant akkorát, mint az elődje vagy az Infinite.

2013. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
576.-ba jelenleg nehéz lenne eljutnom, bankkártyám meg ilyesmim meg nincs, ami ugye steamet ellehetetleníti. Infinite-tel kezdek akkor.
2013. dec. 15. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én most toltam végig az Burried at sea DLC-t és azt kel, hogy mondjam, nem árt hozzá az alap 1-2 rész. Ha nem játszottál velük, az sem baj, mert nem olyan összefüggő a sztori, de valószínűleg a DLC második felében már előfordul majd tobb olyan helyszín/jelenet, ami jobban fog kötődni az első részhez (illetve annak előzményeihez). Szóval ha játszol az első 2 résszel, akkor a történet sokkal érdekesebb/átfogóbb lesz, ha végig gondolod majd.;):)


Remélem segítettem és nagyjából érthető lett, amit megpróbáltam kifejteni:D

2013. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!