Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képregényszerkesztő program?

Képregényszerkesztő program?

Figyelt kérdés
Eddig comic life-ot használtam de aztán regisztrálni kellett, és aztán keresgéltem, megtaláltam a képregénygyárat. Ez a program nagyon tetszik, mert vannak hátterek, meg emberek, állatok, tehát vannak alap dolgok, viszont az elemeknél kevesellem a dolgokat, mert újra akarom itt csinálni amit a comic lifeba, de rengeteg olyan tárgy nincs, ami kéne. Valaki meg tudná mondani, hogy esetleg lehet-e képet beilleszteni, vagy egy hasonló oldal mint a képregénygyár csak lehet hozzá képet beilleszteni? 13/L

2013. dec. 15. 10:30
 1/3 tabaki ***** válasza:
Ööö... nem szeretsz rajzolni? Miért nem csinálsz teljesen saját képregényeket?
2013. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mert interneten szeretném, hogy aztán feltehessem a blogomba, viszont ha rajzolom az úgy macerásabb, mert nem jók a fényviszonyok, stb. :)
2013. dec. 15. 11:57
 3/3 tabaki ***** válasza:

Tényleg fura fényviszonyok lehetnek nálad, hogy az internet oké, de egy rajzprogramot már nem látsz... És miért ne rakhatnál egy saját gépeden szerkesztett képet a blogodba? Na mindegy, akkor nem hozakodom elő az Inkscape, Gimp, FotoSketcher programokkal, azok csak eredeti képekre valók. Esetleg próbálj így rákeresni, hátha találsz valamit:

[link]

2013. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!