Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek a skype hibája?

Szerintetek a skype hibája?

Figyelt kérdés

...vagy mi lett a skype-al? Alapból nem szeretem a programot, mert nálam mindig egy instabil hülyén működő vacak volt, de egy ideje nem sok alternatíva van a beszélgetésekre.

Szóval: Egy ideje, akárhányszor belépek a skype-ba, rohadt módon lelassul a gép, és seekel a winchester megállás nélkül. Ha kilépek skype-ból, seekel tovább 3-4 percig, majd végre valahára abbahagyja.

Újratelepítettem.

Szerintetek?


2013. dec. 16. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem és ismerőseimnek nincsen ilyen jellegű problémája vele.
2013. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek szerint tényleg a Skype hibája. Körül belül 1 hete, amikor bekapcsolom a gépet és bejön a Skype (automatikusan indul), akkor azonnal lefagy a gép. Nekem olyannyira, hogy semmire sem reagál. Ezért azóta úgy lépek be, hogy amint betölt a rendszer már azelőtt kilépek a programból, minthogy belépne, és így semmi gond. Most le is törlöm a programot.

2013. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tesztelgettem, nonstop seekel a winchester. Legalább 10percig beléptem a skype-ba, és folyamatosan zörgött a gép.. valamit nagyon elronthattak, ha bizonyos konfigokon ez fordul elő. Esetleg valami más program mikrofonozáshoz?
2013. dec. 16. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem bejön egy órája tölt és arra bukkatam rá hogy a cpu meg a vidikarim Fan ja megált utánna elindult bugott a winyóm és mikor bejött irta hogy a skype mülködése leált sztetek mi lehet a gond?
2013. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!