Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A speedfant amikor megnyitom,...

A speedfant amikor megnyitom, ott jobb oldalt vannak ezek: Temp1, Temp2, Temp3 és HD0, ezeknek méri a hőmérsékletét és mit jelentenek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a Temp1 a proci, a többi változó (lehet pl. videokártya). A HD0 a merevlemez.
2009. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért van amúgy az, hogy a temp3 nagyon melegszik szinte 43-53 fok körül van mindig? Mert nekem integrált a videókártyám!!
2009. nov. 25. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis hogy az a temp3 mi lehet a számítógépben?
2009. nov. 25. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt így most nem tudom megmondani, hogy konkrétan mi a temp3, de állandó a hőmérséklete, vagy változik attól függően, hogy mennyire terheled a rendszert (pl. játékokra gondolok)?

Laptopod vagy asztali géped van?

2009. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asztali a gépem! Ilyenek vannak benne 2 db 256Mb ram az egyik ram 133Mhz-es a másik 200Mhz, integrált videó és hangkártya, 1db 2 magos proci(2.00, 2.66) 40Gb HDD, 2db meghajtó!! és most nem tudom, hogy a hngkártyát méri vagy a videókártyát! De köszi az eddigi válaszokat, ha tudtok még valamit ezzel az üggyel kapcsolatban írjtok nyugodtan!!
2009. nov. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!