Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft játék mitől olyan...

Minecraft játék mitől olyan "jó"!?

Figyelt kérdés

Rengetegen játszotok vele, láttam róla leírást, videót...

de egy 80 -as években jobb grafikával, tartalmasabb játékok voltak.

Mi az ami meg fogott ebben a 30 évvel ezelőtti dizájnú izében!?



2013. dec. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokan játszanak vele, csak az az 1-2 minecraftos telekérdezi folyton a gyik-et, ezért látszanak soknak.
2013. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

népszerű a10-02 évesek körében mert rengeteg tört van belőle

a grafika direkt ilyen ronda mert így nagyobb a piac ami fura mert a gépigénye nem olyan alacsony mint amit gondolnál. személy szerint egy bő1.5 hónap alatt meguntam úgy hogy mindig haverokkal hülyültünk.

2013. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 miért.én? ***** válasza:
Anno, mikor még a 80-as években a C-16-al gyűrtük, talán jó lett volna, ma már kissé túl van csicsázva. :)
2013. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még kb 2 éve játszottam először, de aztán a sok hülye update és bug miatt meguntam... Most így idősebb fejjel visszagondolva elég szar játék.


Ha megnézed a minceaft gamere-k 90% 12 év alatt van...


Hogy miért szeretik? Mert van benne bukitszejvej

2013. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Réteg játék. Azoknak való, akik képesek és tudnak anélkül játszani, hogy megmondaná nekik a játék: "Menj jobbra, vegyél fel lőszert, aztán a következő házban lőj le mindenkit". Nincs igazán célja, azt csinálsz benne amit akarsz. És itt a bökkenő, a legtöbb ember nem tudja, hogy mit akar. Nem tud anélkül alkotni, játszani, hogy valaki irányítaná minden egyes lépését. A grafika azért olyan, amilyen, mivel java alapú a játék, ennyit lehet kihozni belőle. A 80-as években (sőt, szerintem még a 90 években) sem volt hasonló kaliberű sandbox játék, nyilvánvalóan a hardverek teljesítményének limitáltsága miatt.
2013. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Hogy miért szeretik? Mert van benne bukitszejvej"

Na'h ja... http://www.youtube.com/watch?v=ZLOxSk81kZI


De jó tudni, hogy lassan 27 éves korommal nem én vagyok megvénülve.

2013. dec. 17. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért mert kicsit olyan mint a lego? Építessz, rombolsz, játszol a saját elképzelésed szerint épített, alakított világban...
2013. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!