Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et installáltam de...

Windows 7-et installáltam de nem tudok csatlakozni az internethez, többi lent?

Figyelt kérdés

Újra-installáltam a Windows-ot (laptop-on) de nem csatlakozik az internethez vagyis inkább nem ismeri fel lent az internet gombon kiirja hogy 'nem állnak rendelkezésre kapcsolatok' ott tettem hogy hibaelhárítás és kiírta hogy 'a Windows nem talált illesztőprogramot a hálózati adapterhez'

Namost először csak a wifin keresztül próbáltam valamit csinálni de nemsikerult mos radugtam a lan-kábelt és mindig semmi

Lényeg az hogy újrainstall előtt az internet működött de most nem. Próbalgattam illesztőprogram okat leszedni masik gepről es betelepíteni de semmi lehet hogy rosszat szedtem le nemtudom..

A laptop egyébként acer típusú



2013. dec. 17. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kellene a laptop tipusa és/vagy a lan/wifi kártya tipusa
2013. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Acer aspire 5742

Es a modem tipusa az dsl 2641r (ha erre gondoltál)

2013. dec. 17. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Az lett volna érdekes ha talált volna valamit internet nélkül.Amatőrség volt új oprendszert húzni legalább az alapvető driverek beszerzése előtt.De ha megtörtént akkor megtörtént.Csak az az érdekes hogy vagy huszonötször húztam már windows hetet és alapból felismerte az adaptert.
2013. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat végülis először telepítettem windowsot nem tudtam hogy nem fogja felismerni vagy hogy előtte drivereket kell leszednem. Tudnal modani olyan oldalakat ahol le tudnák szedni?
2013. dec. 17. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen most már van internetkapcsolat
2013. dec. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!